Ужгородці зазнають нищівних поразок
15:18 20.112017

Ужгородці зазнають нищівних поразок

Спорт 227

18–19 листопада в ужгородському СК «Юність» відбулися поєдинки третього туру Першої ліги чемпіонату України з баскетболу між БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» та БК «ДіДіБао» (Кам’янець-Подільський).

IMG_3614

Нещодавно закарпатці повернулися зі Львова з двома перемогами над БК «Львів-УАД», тож до домашньої гри із «ДіДіБао» вони підходили в хорошому психологічному настрої, однак цього виявилося замало, щоб зачепитися за позитивний результат.

БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – БК «ДіДіБао» (Кам’янець-Подільський) – 70:86

У невеликому спортивному залі зібралося чимало вболівальників, які активно гнали своїх улюбленців уперед. Була створена чудова атмосфера, що сприяла хорошому баскетболу. Отримавши заряд від глядачів, ужгородці розпочали з ривка 5:0, однак розвинути успіх їм не вдалося. Уже в середині стартової 10-хвилинки встановився паритет (12:12). Друга частина першої чверті у виконанні господарів була вкрай невдалою. Наша команда погано зіграла в захисті й пропустила 14 очок, у той час як попереду вдалося здобути тільки 3 пункти. У наступній 10-хвилинці кам’янець-подільські баскетболісти продовжували переважати суперника й перед великою перервою довели свою перевагу до 14 очок.

На жаль, переломити хід гри ужгородський колектив не зміг. Зупиняти технічних гравців «ДіДіБао» за правилами команді Олександра Зубковського було важко, тож розрив у рахунку збільшувався. Гості відзначалися точними кидками не тільки із 3-секундної зони, а й пострілами з-за меж 3-очкової лінії. Часом ужгородці «вистрілювали» своїми ефектними кидками, але цього було замало, щоб сподіватися на прийнятний результат. Єдина чверть, яку закарпатці провели краще, ніж суперник, – четверта, однак особливої надії перед наступним матчем це не додало.

БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – БК «ДіДіБао» – 71:111

У другій грі кам’янець-подільські баскетболісти продемонстрували, що попередня звитяга була не випадковістю. Гості з легкістю долали супротив ужгородців і часто доводили справу до результативних кидків. Відповісти такими ж активними діями наша команда не могла. Навіть найсильнішій п’ятірці «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» було складно протидіяти цьому супернику.

Уже в першій 10-хвилинці «ДіДіБао» заволодів 8-очковим гандикапом (15:23). Активний почин гості підтримали й у другій чверті, і перед великою перервою відрив у рахунку сягнув 23 очок (37:60).

Такий перебіг подій на майданчику означав, що й цього разу перемогу святкуватимуть кам’янець-подільські спортсмени. Варто відзначити завзяття, з яким вони діяли протягом усієї зустрічі, не зупиняючись ні на мить. З часом перевага «ДіДіБао» збільшувалась і в підсумку сягнула 40 очок. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «ДіДіБао» з рахунком 71:111.

На жаль, ужгородцям і цього разу не вдалося потішити вболівальників домашньою звитягою, однак сподіваємося, що омріяна вікторія в рідних стінах не за горами.

У наступному турі «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» вирушить у Тернопіль, де проведе два поєдинки із місцевим БК «Тернопіль-ТНЕУ». Матчі відбудуться 2–3 грудня.

Олег МИКИТА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне