10725
12:43 19.122017

Ужгородські баскетболісти гостинно прийняли калушан

Спорт 1828

16–17 грудня в ужгородському СК «Юність» у рамках 6-го туру чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» зустрічався із БК «Калуш-ПНУ».

IMG_4478

Ужгородці в попередньому турі двічі здолали львівський «Віта-Агро» (93:57, 95:64), а вже цього разу мали хорошу нагоду продовжити переможну ходу в матчах із калушанами.

БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – БК «Калуш-ПНУ» – 70:92

Гості на старті гри запропонували високий пресинг, до чого закарпатські баскетболісти не були готові. Маючи у своєму арсеналі якісних технічних виконавців, калушани змогли провести кілька важливих перехоплень і вийти вперед. Однак такий перебіг подій був тільки у стартовій 5-хвилинці. Ужгородці внесли правки у свою гру й нівелювали перевагу суперника. Перша чверть завершилася внічию (25:25). У другій 10-хвилинці у господарів виникли проблеми із результативністю, про що свідчить тільки 14 набраних очок, у той час як суперник додав до свого активу 25 балів (39:50).

Протистояти на рівних ужгородцям було складно. Непросто виявилося й зупиняти кращого снайпера поєдинку – Дениса Тютюнника, котрий цього дня здобув 26 очок. Найрезультативнішими у складі закарпатського колективу були Василь Товтин та Андрій Романиця, які набрали по 14 очок. Калушани, окрім нічийної першої чверті, змогли перемогти в трьох наступних, а їхня перевага в рахунку на момент фінальної сирени сягнула 22 очок (70:92).

БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – БК «Калуш-ПНУ» – 74:76

У наступній грі команда Олександра Зубковського діяла куди краще, аніж напередодні. Перша чверть пройшла в напруженій боротьбі, а лідер зустрічі змінювався кілька разів. Та все ж на перерву переможцем пішов «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» (18:17). У наступній 10-хвилинці господарі показали спортивну впертість і, поступаючись по ходу зустрічі, на екваторі гри заволоділи 9-очкового перевагою (42:33).

Невиразною у виконанні представників Срібної Землі виявилася третя чверть. В ужгородців невтішні справи були як із кидками з 3-секундної зони, так і пострілами з-за меж 3-очкової зони. Низька результативність та неякісні дії в захисті призвели до втрати не тільки комфортної переваги, а й лідируючої позиції. Перед вирішальною частиною зустрічі ужгородці поступалися 54:57.

Відрив у рахунку був незначний, тож команда все ще могла виправити. Господарі швидко вирівняли становище (62:62) й намагалися заволодіти перевагою. За дві хвилини до фінальної сирени закарпатці вирвалися вперед 74:69. Усе було в руках наших баскетболістів, однак в окремих епізодах не вистачило майстерності. Калушани почали пресингувати, і господарі стали помилятися. Своїми шансами гості скористалися сповна й вийшли вперед 74:76. Часу, аби відігратися, в ужгородців залишилось обмаль, тож у напруженій грі вікторію святкували гості. Варто відзначити гравця закарпатської команди Андрія Попадинця, котрий протягом усього поєдинку був на провідних ролях і зміг набрати 23 очки.

Таким чином, ужгородці на власному паркеті віддали чотири залікові бали супернику та ускладнили собі життя в боротьбі за плей-оф.