Ужгородець Михайло Рішко тріумфував на шашковому турнірі "Різдвяне Мукачево"

Спорт 2453

Ці обласні змагання з шашок-64 стали завершальними в 2017 році.

IMG_5509

Кожному хочеться показати високий результат: хто гарно виступав протягом року, може підтвердити свій клас, інші мають шанс вибороти хороше місце, або, при нагоді, зіграти добротну партію з фаворитами.

Регламент змагань передбачав кожному на гру по 10 хвилин із добавкою 5 секунд за виконаний хід. Досить жорсткий час, щоб показати якісну гру, віднайти хороші плани гри, але фаховий рівень спортсменів достатньо високий, і було на що подивитися. Рівно, без поразки провів турнір Михайло Рішко (Ужгород). Він – перший. Підтвердив амбітні наміри Мирослав Коцур (Виноградове), виборовши друге місце. Потужним фінішем, після невдалого старту, Володимир Шопа (с. Лавки, Мукачівського району) зумів стати третім призером. Серед жінок кращі результати (в порядку занятих місць) показали: Ольга Павляк (Іршава), Катерина Мойсей (Іршава), Галина Віхніна (Ужгород).

Кілька слів про Загальні збори обласної Федерації шашкових ігор (ОФШІ), які відбулись після турніру. Підбиті підсумки виступів наших спортсменів за 2017 рік. Рекордсменом за виграними обласними турнірами став Богдан Роман (Іршава) – ставав першим вісім разів. Кращі райони: Іршавський, Виноградівський, Тячівський. На чемпіонатах України три наші юні спортсмени Богдан Роман, Ольга Павляк, Катерина Мойсей вибороли 6 нагород. Найвище досягнення в Ольги Павляк. На чемпіонаті Європи з шашок-100 у збірній команді України виборола третє місце в блискавичній програмі. Затвердили календарний план на 2018 рік, збірні області з шашок, турнірні й  членські внески. Кращим спортсменом 2017 року визнано Миколу Коперльоса (В. Бичків), кращою спортсменкою  – Ольгу Павляк (Іршава), з юних спортсменів відзначено 10-річну Катерину Мойсей. Визначено напрямки роботи, в яких є резерв. Насамперед, це залучення юних до занять у тих населених пунктах, де є хороші відносини наших діючих спортсменів із місцевими органами влади, повідомляє obolok.com.ua.