Кубок Закарпаття з футболу: «Минай» та «Севлюш» крокують далі

Спорт 1741

сокіл29 березня відбулися перенесені поєдинки 1/8 фіналу.

«Сокіл» (Кінчеш) – «Севлюш» (Виноградів) – 0:7

Гра у смт Середнє проходила за повної переваги виноградівців. «Севлюш» за всіма показниками переважав свого суперника і здобув переконливу перемогу. На 35-й хв. Михайло Реплюк вивів виноградвців уперед, а ще через дві хвилини Юрій Микульця «відзначився» автоголом (0:2). Після перерви виноградівці провели ще п’ять результативних атак. Авторами забитих м’ячів стали наступні футболісти: Василь Ковтун 52, Олександр Остафійчук 61, Юрій Чонка 63, Михайло Чутора 70. За дві хвилини до завершення гри Михайло Реплюк оформив дубль.

«Колос» (Іванівці) – «Минай» – 0:3

Минайські футболісти протягом усієї гри контролювали м’яч і постійно загрожували воротам суперника. Вже на 13-й хв. Степан Федак вивів свою команду вперед, а на 31-й хв. Едуард Дзьоба подвоїв перевагу колективу з Ужгородщини. Крапку в грі поставив Михайло Кополовець, який на 62-й хв. забив третій м’яч «Минаю».

Отож, стали відомі імена всіх чвертьфіналістів Кубка Закарпаття з футболу. На цій стадії змагань команди проводитимуть по два поєдинки.