12628
12:09 30.032018

Юні ужгородські гандболісти вибороли бронзові медалі на престижному турнірі

Спорт 2167

Нещодавно у Запоріжжі пройшов фінальний етап турніру «Стрімкий мяч», серед юнаків 2004 року народження.

гандбол

Турнір проходить у два етапи. Перший – регіональні змагання (центральний регіон, західний регіон, східний регіон), де взяли участь 16 колективів. Другий – 8 кращих команд, за підсумками першого етапу, проходять у фінальний тур, де борються за медалі.

Честь Закарпаття захищала СДЮШОР «Карпати» (Ужгород). Наші спортсмени показали хороший рівень гри і зуміли увійти до когорти найкращих.

У грі за третє місце зійшлися СДЮШОР ЗТР (Запоріжжя) та СДЮШОР «Карпати» (Ужгород). За підсумками першої половини поєдинку запоріжські гандболісти були попереду (14:15). Однак після перерви представники Срібної Землі додали і переломили хід поєдинку на свою користь. Фінальна сирена зафіксувала перемогу ужгородців з рахунком 29:27. Таким чином, наші хлопці за підсумками змагань вибороли бронзові нагороди.

Чемпіонами стали гандболісти ДЮСШ-3 (Запоріжжя), які у фіналі обіграли СДЮШОР (Зеньків).

Усі призери та переможці були нагороджені дипломами, медалями та кубками. Визначали також символічну збірну, до якої увійшов кіпер ужгородської команди – Нікіта Шайбаков.