14:55 4.042018

Успішними для закарпатських орієнтувальників стали змагання у Польщі

Спорт 4275

1

У чемпіонаті Поморського воєводства зі спортивного орієнтування на подовжених дистанціях, що відбувся на півночі Польщі, брали участь представники 19 клубів та російського Калінінграду. У жіночому забігу перемогла минулорічна чемпіонка світу серед військових Агата Станкевич з Лодзя. Друге-третє місця поділили між собою сестри Моравські з Гдині: 19-річна Зузанина – чемпіонка Європи серед юніорок – цього разу отримала срібло, а на три роки її старша Майя – бронзу. П’ятою з тринадцятикілометрової дистанції фінішувала мукачівка Ніна Расчупкіна. У змаганнях чоловіків «золото» виборов багаторазовий чемпіон країни Міхал Олейнік з Познані.

Успішними ці змагання стали й для інших закарпатців, що на змаганнях у Польщі виступають за клуб UMKS з Квідзина. 11-річний Владислав Цепурдей у своїй віковій категорії більш ніж на 3 хвилини випередивши найближчих з суперників – Бартоша Котковяка зі Щецина і квідзинчанина Павла Перфіковського, став чемпіоном на трикілометровій дистанції. У забігу дівчат 2002-2003 років народження перемогу здобула віце-чемпіонка Польщі Марта Журек з Румії, Ніна Цепурдей виборола срібну нагороду, а з третім результатом фінішувала Олівія Зєлінська з Варшави. На чотирикілометровій трасі, де змагалися дівчата не старші 14 років, гонку майже весь час очолювала Катерина Цепурдей, та припустивши прикрих помилок на двох останніх контрольних пунктах, закінчила дистанцію третьою, пропустивши поперед себе одноклубницю Аліцю Кендзьор і Пауліну Щурко з Злоцєнца.