13599
15:16 7.052018

«Минай» переміг принципового суперника

Спорт 1843

У рамках 14-го туру аматорського чемпіонату України з футболу «ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.) приймав «Минай».

Обидві команди перебувають у верхній частині турнірної таблиці й борються за високі місця. У першому колі змагань поєдинок між цими командами на ужгородському стадіоні «Авангард» завершився унічию 1:1.

Закарпатці відправилася на Рівненщину за перемогою. Із поставленим завданням колектив Ігоря Харьковщенка впорався.

На полі було багато боротьби, а справа до гольових моментів доходила зрідка. Ключовий епізод матчу стався наприкінці першого тайму. Вже на доданих арбітром хвилинах після подачі кутового головою відзначився Володимир Корнутяк.

«Миайці» втримали переможний результат і довели справу до важливої мінімальної звитяги з рахунком 0:1.

Після 14-го туру лідерство втримує «Рочин» (13 ігор, 27 очок), «Минай» іде другим (12 ігор, 25 очок), а трійку кращих замикає «ОДЕК» (13 ігор, 25 очок).

Поєдинок наступного туру команда з Ужгородщини проведе вдома проти аутсайдера чемпіонату – «Кристал» (Чортків, Тернопільська обл.).