У місті над Латорицею пройдуть дитячі велоперегони

Опубліковано: | Переглядів: 539
 • Поділіться із друзями:

Велосипедні змагання «Три замки Закарпаття» – це дитяча велогонка в парку міста Мукачево.

Завдання велоперегонів – пропаганда здорового способу життя і велосипедного спорту серед широких верств населення, популяризація та розвиток дитячого велоспорту в Закарпатті та місті Мукачево, як видовищного виду спорту, пропаганда екологічно чистого виду транспорту та активного сімейного відпочинку.

Мета організаторів – залучення дітей та батьків до регулярних занять фізичною культурою і спортом, активного відпочинку, здорового способу життя, залучення уваги громадськості до безпеки дітей та дорослих під час велопрогулянок в літній сезон, формування традицій активного сімейного відпочинку.

Велоперегони відбудуться:
– в парку «Перемога» (дитячі змагання, 30 червня 2018 року, старт о 13.00 к.ч.);

Траса змагань:

Локація 1: просте коло з кількома поворотами, дистанція 350 метрів;
Локація 2: міні крос-кантрі кільце, яка передбачає змагання на швидкість, техніку та витривалість;

Місце проведення: парк «Перемога»

Базовий табір гонки (точка старту, координати): 48°26’50.18″С 22°43’36.82″В

Розклад змагань:

Початок реєстрації на старті о 11.00 Старт об 13-00.
Реєстрація завершується за 30 хвилин до старту.

Оголошення результатів та нагородження — після завершення змагань.

Категорії учасників.

Велоперегони будуть проводитися у наступних заліках (категоріях):
Беговел
2-4 роки
5-6 років
7-8 років
9-11 років
12-14 років
15-17 років
Дівчата та хлопчики виступають в окремих категоріях.

Залік в кожній категорії — особистий.

Допуск до участі в змаганнях.

До участі у змаганнях допускаються особи віком від 2-ох років з справним велосипедом, справними гальмами на кожне колесо та велосипедним шоломом, які пройшли реєстрацію. Обмежень щодо типу велосипеда немає.

Особиста відповідальність.

Кожен зареєстрований учасник перегонів особисто відповідає за технічний стан свого велосипеду, стан свого здоров’я, свої дії, а також адекватність поведінки під час велоперегонів. У випадку отримання учасником перегонів травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) перегонів, технічної несправності велосипеда або через стан здоров’я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки, тощо, при цьому матеріальне відшкодування не здійснюється (за виключенням страхових виплат при наявності страховки), а також учасники та/або їх родичі (не пред’являють претензій).

 Порядок реєстрації.

Реєстрація в день старту, в палатці суддів. Реєстрація закінчується за 30 хвилин до старту змагань.
При отриманні номеру, батьки учасника велоперегонів повинні віддати розписку про усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за можливі негативні наслідки від участі у змаганні.
Учасники в стартовому пакеті отримають:

 • Участь в цікавих велоперегонах м. Мукачева;
  • Стартовий номер учасника змагань;
  • Питну воду
  • Чергування/обслуговування кваліфікованої карети швидкої медичної допомоги;
  • Сувеніри
  • Переможці і призери отримують призи та подарунки;
  • Незабутню атмосферу спілкування та змагання.

Загальний старт змагань – об 13-00, далі окремий старт для кожної локації.

Перед стартом кожен з учасників має забрати свій номер в палатці реєстраціі. Номер установлюється на рулі с допомогою хомутів, волонтери у зоні старту-фінішу допоможуть правильно установити його.

Порядок старту озвучить суддя на старті після того як сформує стартовий протокол.

Порядок проходження дистанції:

Під час проходження дистанції забороняється:

 • зрізання траси. У випадку виходу за розмітку траси, учасник повинен повернутись на трасу у тій самій точці, де він її перетнув;
  • неспортивна боротьба;
  • пересування на велосипеді у не застібнутому на голові шоломі;
  • пересування по трасі з неохайно закріпленим номером;
  • заважати обгону з боку інших учасників.

У випадку поломки велосипеда або окремих його частин, дозволяється:

 • ремонт велосипеда власними силами учасника та/або за допомогою вболівальників, інших учасників;
  • заміна велосипеда. у цьому випадку учасник зобов’язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед;
  • закінчити змагання пішки з велосипедом “на поводі”.

У випадку сходу з дистанції, учасник зобов’язаний закінчити коло і повідомити суддів про своє рішення.

Виконання цих правил контролюється додатковими суддями на контрольних пунктах траси. Невиконання правил карається дискваліфікацією.

Форс-мажор.

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним – коло траси та їх кількість може бути змінено або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення.

Детальніше про подію дивіться на сторінці евенту в соцмережі Фейсбук.

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події