14880
14:17 26.062018

На Берегівщині провели дитячий футбольний турнір, присвячений Дню молоді та Дню Конституції України

Спорт 228

У неділю, 24 червня, у селищі Батьово відбувся турнір юнацьких футбольних команд, присвячений Дню молоді та Дню Конституції України.

Цей турнір у Берегівському районі є традиційним, а вибір Батьова для його проведення не випадковий, адже на стадіоні за три місяці звели нову роздягальню. Була побудована споруда розмірами 16 на 8 метрів. У просторих роздягальнях є все необхідне для підготовки учасників змагань.

Планувалося, що участь в турнірі візьмуть п’ять команд, але, як не прикро, ФК «Вилок» та ФК «Запсонь» в останню мить повідомили про неможливість участі їх колективів у змаганнях.

Урочисте відкриття турніру підготувала Анастасія Плужник, яка під час концертної програми презентувала гостям гімн ФК «Батьово», автором і виконавцем якого є саме вона.

У першій грі зустрілися ФК «Батьово» та ФК «Кідьош». Гра видалася цікавою і напруженою, а поталанило гостям, які перемогли з рахунком 1:0. Але вже у другій грі вони поступилися ФК «Перехрестю» – 0:1. Ця гра викликала велике захоплення, адже юнаки обох команд продемонстрували хороший комбінаційний футбол. У третій грі ФК «Перехрестя» довго не могло пробити ворота футболістів Батьова, але врешті-решт їх перевага вилилася у перемогу – 3:0.

Після завершення турніру команди були нагороджені кубками, медалями, грамотами та м’ячами.

Федерація футболу Берегівського району

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне