11:01 3.072018

Закарпатець взяв участь у чемпіонаті Європи з гірського бігу

Спорт 1810

Мова йде про титулованого закарпатського легкоатлета Сергія Расчупкіна.

1 липня у Скоп’є відбувся чемпіонат Європи з гірського бігу (вгору-вниз). Атлети розіграли медалі у командних та індивідуальних змаганнях як серед дорослих атлетів, так і серед юніорів. Українці були представлені у всіх чотирьох дисциплінах.

Чоловіки і жінки долали 11 кілометрів, набір висоти 700 метрів і стільки ж вниз. Старт і фініш були розташовані на висоті 585 метрів, а найвища точка траси – на висоті 950 метрів.

У змаганнях серед чоловіків українська команда, набравши 101 очко, замкнула першу вісімку. Найшвидше серед українців дистанцію подолав Олександр Ченікало. 52.12 хв дозволили йому фінішувати 24-м серед 78 атлетів, які вийшли на старт. Сергій Расчупкін посів 36-е місце (53.45 хв), Анатолій Бондаренко був 41-м (55.01 хв), а Юрій Грицак – 49-м (56.25 хв).

У командному заліку перемогли італійці (6 очок). Більше того, спортсмени з цієї країни виграли всі три медалі в індивідуальному заліку. Бернард Дематтейс став чемпіоном Європи і був єдиним атлетом, який вибіг з 47 хвилин – 46.51 хв. Цезаре Маестрі (47.18 хв) і Мартін Дематтейс (47.47 хв) виграли срібло і бронзу відповідно.

У змаганнях серед жінок українки посіли 13-те місце (140 очок). У першій тридцятці фінішувала Марія Гудак. Подолавши дистанцію за 1:03.28 год, вона стала 28-ю. Тетяна Головченко посіла 55-те місце (1:09.51 год), а Яна Нагорна – 57-е (1:10.19 год).

Перемогли француженки (18 очок), а чемпіонкою Європи стала Мод Матіс зі Швейцарії (52.32 хв). Срібну медалістку, француженку Ане Сабріє вона випередила більше, ніж на чотири хвилини. Час Сабріє – 56.41 хв.

По одному учаснику Україну представляли у змаганнях юніорів і юніорок. Вони долали дистанцію 6 кілометрів (набір висоти 365 метрів і стільки ж униз). Катерина Варварук серед спортсменок віком до 20 років фінішувала 38-ю (39.49 хв). Таке ж місце серед юніорів посів Богдан Кондрашов (31.16 хв), повідомляє ФЛАУ.

В Ужгороді говорили про потенціал міст України та Словаччини
18:13
У Мукачеві, у зв'язку з ремонтом, з 18 квітня по 1 травня обмежать рух автомобілів по вулицях Університетська та Перемоги