15503
13:20 8.082018

У Чопі пожежники з усієї України змагаються на швидкість та витривалість

Спорт 2903

З 8 по 10 серпня на Закарпатті відбуватиметься яскраве незабутнє спортивне свято – змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту з участю найсильніших і найспритніших представників пожежно-рятувальної служби України.

Цьогоріч участь у змаганнях беруть 15 кращих команд із різних куточків нашої держави та вищих навчальних закладів структури ДСНС – усього 134 учасники.

Сьогодні, 8 серпня на базі спортивного комплексу “Локомотив” в місті Чоп відбулося їх урочисте відкриття, яке зібрало не тільки фахівців, а й науковців та ветеранів галузі, представників влади області та міста, депутатів різних рівнів, громадськість.

Відкрив спортивне дійство Чечоткін Микола Олександрович, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій, який відзначив високий рівень організації заходу та підготовку спортсменів.

– У роботі рятувальника важливу роль відіграє не лише професійна, але й відмінна фізична підготовка, – наголосив Микола Олександрович, додавши, що пожежно-прикладний спорт є важливим етапом на шляху до виховання висококваліфікованих фахівців та формування здорової, сильної нації.

Натхненні добрими напутніми словами, фахівці упродовж двох днів демонструватимуть свої навички і досвід з таких видів змагань: подолання 100-метрової смуги з перешкодами та в пожежній естафеті 4 по 100 м, з бойового розгортання та підйому по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху навчальної вежі тощо.

Звісно, за підсумками суперництва відбудеться офіційна церемонія закриття та нагородження переможців, інформує прес-служба облради.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне