11:41 4.102018

«Ужгород» та виноградівський «Севлюш» зіграли в результативну нічию

Спорт 3143

Вчора, 3 жовтня, на ужгородському стадіоні «Автомобіліст» пройшла перенесена гра 18-го туру Вищої ліги Закарпаття з футболу між «Ужгородом» та виноградівським «Севлюшем».

Зустріч першої («Севлюш») та третьої («Ужгород») команд чемпіонату була центральною у турі. Виноградівці у 15 попередніх матчах здобули 14 перемог та одну нічию, тож до звітного двобою у ролі фаворита підходив саме колектив Валентина Слюсара.

Команди демонстрували атакуючий стиль гри з великою кількістю небезпечних моментів. Уже на 5-й хв. Антон Предчук ударом головою вивів господарів уперед (1:0). На 27-й хв. Адріан Пуканич зумів установити паритет (1:1). Саме за нічийного рахунку команди пішли на перерву.

На старті другої 45-хвилинки Михайло Чедрик вийшов на рандеву з воротарем і відправив м’яч у сітку воріт (1:2). У середині другого тайму через несприятливі погодні умови гру зупинили. А після відновлення матчу ужгородці швидко відігралися (гол на рахунку Сергія Машталіра).

Фінальний свисток зафіксував результативну нічию 2:2. У наступному турі «Севлюш» прийматиме МФА «Мункач» (Мукачево), а «Ужгород» у Хусті протистоятиме «Оболоні».

«Ужгород» – «Севлюш» (Виноградів) – 2:2 (1:1)

Голи: Антон Предчук 5, Сергій Машталір 69 – Адріан Пуканич 27, Михайло Чедрик 50.

«Ужгород»: Юрій Славік, Вадим Селещук, Степан Буксар, Василь Бонтей, Володимир Дуран (В’ячеслав Пінковський 46), Андрій Лазар, Михайло Дудаш, Сергій Машталір, Микита Гальчак, Антон Предчук (Іван Ковач 64), Олександр Грицькевич.

Тренер – Мирослав Бабяк.

«Севлюш» (Виноградів): Василь Козар, Василь Ковтун, Адріан Бабич, Микола Гібалюк, Павло Оржеховський, Василь Вашкеба, Артем Селезньов, Пилип Кольцун, Адріан Пуканич, Михайло Реплюк (Юрій Чонка 76), Михайло Чедрик.