17808
19:04 6.112018

Кікбоксери Закарпаття завоювали 11 медалей на чемпіонаті України, серед них і хустяни

Спорт 1791

З 1 по 4 листопада Харків приймав чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед школярів та Кубок України ISKA.

За звання чемпіона змагалися 570 юних спортсменів з 20 областей України. Закарпаття гідно представила збірна у складі спортсменів з Ужгорода, Хуста, Рокосова та Велятина.

У видовищній та яскравій боротьбі наші спортсмени завоювали 2 золоті, 4 срібні та 5 бронзових медалей. Так, чемпіонами стали Олександр Сайник та Петро Лата (володар також другого місця). Срібні нагороди у своїх вагових категоріях вибороли вихованці БК “Закарпатські ведмеді” Михайло Сабадош, Глеб Фолучко, Марк Фолучко, бронза – у Михайла Демчика, Дениса Демчика, Мартина Уйгелі, Степана Максимця, Стелли Адаменко. 4-е місце посів Артем Дьорді, 5-е – у Ростислава Поповича.

Вітаємо спортсменів з перемогами та бажаємо подальших успіхів!