18388
11:51 29.112018

Відкритий Кубок Закарпаття з Шотокан карате пройшов у Мукачеві

Спорт 3241

25 листопада в Мукачеві пройшов відкритий Кубок Закарпатської області з Шотокан карате.

Змагання зібрали близько 100 спортсменів з Іршави, с. Довге, смт Солотвино, м. Свалява, м. Мукачева та гостей з Калуша (Івано-Франківська область).

«Ці змагання були підведенням підсумку року… В цьому сезоні спортсмени Закарпатської області брали участь у змаганнях у Дніпрі, Коростені, Кишиневі (Молдова) так в інших містах. Перемагали на чемпіонатах України та кубках України. Були учасниками та призерами Чемпіонату світу. Ось і тепер досвідчені спортсмени могли проявити свої здібності у поєдинках за звання кращого в нашому краї», – каже голова федерації, суддя міжнародної категорії Роман Маслиган.

У трьох видах програми змагань було розіграно 31 комплект нагород. Мукачівський клуб карате «Сінай» зумів вибороти 16 перших місць. Кращими серед мукачівців стали Фабрицій Софія, Плітченко Іван, Юлдашев Жайвахір, Гонак Ольга, Гонак Максим, Хайнас Саша, Богдан Любомир,Мікла Богдан, Маслиган Миколай, Мушинський Кирил, Хімінець Богдан, Шанта Василь, Дзямко Михайло.

Серед іршавців з СК «Атлант» кращими стали Маковей Олександра, Кебелеш Василь, Алмаші Антон.

Переможцями у солотвинців стали Влад Іван, Попович Мартин.

У Довжанського СК «Тхеан» золоті нагороди завоювали Кузан Анастасія, Капцола Руслан, Ловга Денис.

Для міста Свалява перемогу завоював Мигович Артем

У калушців перемагали Сандей Максим, Смольський Віктор та Смольський Роман.

Організатором змагань виступили Управління молоді та спорту закарпатської ОДА та Закарпатська обласна федерація Шотокан карате-до.