19235
12:14 29.012019

Ужгородська футзальна ліга: огляд матчів дев’ятого туру

Спорт 1764

У суботу та неділю, 26–27 січня, у спорткомплексах «Зінедін» та «Юність» проходили ігри девятого туру УФЛ.

СУПЕРЛІГА (ЗОНА ДРУГОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ)

«Вікінг» – «Олімпік» – 2:4

Голи: Гапак 16, Андрусь 33 – Русин 19, Варваринець 37, 38, Дрозд 40.

Поєдинок за участі цих команд проходив у цікавій та безкомпромісній боротьбі. На майданчику було багато єдиноборств, про що свідчать два вилучення (обидва у пасиві «Олімпіка»). «Вікінг» двічі лідирував у рахунку і був близький до перемоги, але за три хвилини до фінальної сирени «Олімпік» увімкнув максимальні оберти й зумів забити три м’ячі, які знівелювали сподівання господарів на позитивний результат.

«Юніпов» – «Медея» – 0:3

Голи: Дзьоба 6, 7, Соскида 40.

Лідер чемпіонату не мав особливих проблем у грі з командою, яка перебуває у нижній частині турнірної таблиці. «Медея» вже в стартовій 10-хвилинці провела два взяття воріт і зробила вагому заявку на перемогу. Господарі намагалися скоротити відставання до мінімуму, але гості діяли злагоджено в захисті й зберегли свої ворота неушкодженими. А за кілька секунд до фінальної сирени «Медеї» вдалося забити втретє.

«Ужнет» – «Кам’яниця» – 4:2

Голи: Чедрик 5, 31, Боішко 32, 38 – Сегедій 25, Мицька 27

Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів, а от на початку другої 20-хвилинки гостям удалося провести дві результативні атаки й вийти вперед (1:2). Однак втримати набуту перевагу «Кам’яниці» не вдалося. У завершальній частині гри «Ужнет» додав і забив три м’ячі, які принесли команді чергову перемогу. Цього разу з рахунком 4:2.

«УТЕІ» – «Вопак» – 9:5

Голи: Павліш А. 1, 15, Рабел 6, Лучин 17, 22, 34, Горняк 18, Мицак 28, Михайловський 32 – Чульба 4, 20, 37, Коштура 19, Горняк 21 (а.г.).

«УТЕІ» веде боротьбу за медалі, тож у поєдинку з аутсайдером змагань налаштовувався винятково на перемогу. Команда показала погану гру в обороні й пропустила п’ять м’ячів. Але невдалі дії в захисті господарі нівелювали хорошою грою в нападі. Завдяки хет-трику Лучина, дублю А. Павліша та точним ударам Рабела, Горняка, Мицака та Михайловського «УТЕІ» зміг вибороти необхідний результат.

ВИЩА ЛІГА

«СМЕ» – «Епіцентр» – 7:6

Голи: Сугоняк 9, 20, 38, Слободін 16, 35, 40, Гапак 21 – Нестерак 5, 34, 40, Кардашинець 10, Рапа 17, Бабяк 26.

«СМЕ» після сенсаційної нічиєї із лідером чемпіонату перемогла головного претендента на «бронзу». Гра вийшла видовищною та інтригуючою. «Епіцентр» тричі вів у рахунку, але втримати набуту перевагу не зміг. Доля протистояння вирішувалася на завершальній хвилині зустріч. Господарі відзначилися непоступливістю та великою жагою до перемоги, завдяки чому вдалося вибороти вікторію (7:6).

«Невицький замок» – «Беркут» – 4:5

Голи: Волонтир 1, 18, Лаба 23, 38 – Росул 19, Мкртчан 21, 28, Лаба 24 (а.г.), Матвієнко 32.

Господарі впевнено розпочали гру і були попереду 2:0, але вже на старті другої 20-хвилинки гості зуміли встановити паритет (2:2). «Невицькому замку» знадобилося дві хвилини, аби вдруге в цій зустрічі вийти вперед (3:2). Але розвинути успіх їм не вдалося. «Беркут» швидко схаменувся і переломив хід зустрічі на свою користь. Фінальна сирена зафіксувала вольову звитягу «Беркута» з рахунком 4:5.

«Перечин» – «Худльово» – 3:6

Голи: Келеманик 18, 33, Головей 26 – Костик 13, Волошин Я. 15, 32, Турецький 17, Лащо 20, Баркасій 40.

Гості провели чудову гру й здобули переконливу перемогу над претендентом на чемпіонство. Завдяки цій вікторії «Худльово» скоротило відставання від третього місця до мінімуму. Щодо перечинців, то друга осічка поспіль віддалила їх від омріяної першої позиції на відстань шести очок.

«Коритянни» – «Штурм» – 5:7

Голи: Чобаль 15, 40, Калинич 39, 40, Савчин 38 –Міклош 11, 26, 35, 37, Клочанка 13, Морон 28, Стець 32.

Команди з нижньої частини турнірної таблиці подарували вболівальникам низку забитих м’ячів. «Штурм» провів хороший поєдинок і закономірно здобув перемогу. Вагомий внесок у тріумф своєї команди зробив Міклош, який відзначився покером.

ПЕРША ЛІГА

«Трактор» – «Тімвір» – 4:4

Голи: Федчук 9, 38, 40, Шкорка 18 – Антошин Д. 25, 30, Дьордяй 31, 38.

Центральний двобій 9-го туру виправдав усі сподівання. Гра між командами з топ-3 вийшла напруженою та видовищною. За підсумками стартової 20-хвилинки «Трактор» був попереду 2:0, однак після перерви «Тімвіру» вдалося не тільки вирівняти становище, а й вийти вперед (2:3). Але на цьому боротьба не завершилася. За дві хвилини до фінального свистка господарі зрівняли рахунок, однак відразу ж пропустили м’яч у відовідь (3:4). Здавалося, тепер «Тімвір» доведе справу до перемоги, та ні. Через перебір фолів на завершальній хвилині зустрічі «Трактор» отримав право на 10-метровий удар, який завершився результативним пострілом. Нічия 4:4 – справедливий підсумок гри, адже на поразку в цьому матчі не заслуговував ніхто.

«Інваспорт» – «Рятівник» – 4:12

Голи: Полянський 1, 33, Штулер 16, 30 – Лукіяник 10, Мартинич 11, 21, 28, 32, 38, Лечига 12, Бібіков П. 19, 23, Пустовіт 22,36, Дем’ян 31.

Як і очікувалося, зустріч аутсайдера та лідера змагань завершилася розгромом. «Інваспорт» провів чотири результативні атаки на що «Рятівник» відповів дванадцятьма точними пострілами. У складі гостей відзначилися майже всі польові гравці.

«Сторожниця» – «Фенікс» – 6:1

Голи: Маріаш 3, 4, 17, 25, Курта 26, Кононенко 28 – Шатан 7.

«Сторожниця» з перших хвилин взяла м’яч під свій контроль і володіла ініціативою. Вже за підсумком першого тайму перевага господарів сягала двох м’ячів (3:1). На досягнутому сторожницькі спортсмени не зупинилися і у другій 20-хвилинці збільшили гандикап до п’яти голів (6:1).

«Шипіт» – «Будівельник» – 1:8

Голи: Томинець 37 – Ковач 2, 15, Симкович 6, 17, Іваниш 7, 31, Селменський 26, Юричка 30.

«Шипіт» не зумів скласти конкуренцію «Будівельнику». Гості добре зіграли в нападі та злагоджено в обороні, завдяки чому вдалося здобути бажаний результат. Гол престижу – максимум, на який господарі були спроможні в цій грі.

ДРУГА ЛІГА

«Прімалекс» – «Ужнет+» – 5:6

Голи: Агапітов 21,35, Шуфрич 24, 25, Юдик 29 – Письменний 16, Задорожний 18, 27, 34, Попович 20. Шуфрич 27 (а.г.).

Команди сповідували атакуючий стиль гри з великою кількістю гольових моментів та забитих м’ячів. «Прімалекс» у цьому матчі був у ролі наздоганяючого. «Ужнет+» вже в першому таймі створив гандикап у три м’ячі, але на початку другої 20-хвилинки» втратив набуту перевагу (3:3). У завершальній частині поєдинку гостям удалося ще тричі вразити ворота суперника, на що господарі відповіли двома результативними ударами. Завдяки цій перемозі «Ужнет+» зумів піднятися на п’яте місце.

«Верховина» – «Лугош» – 1:6

Голи: Ільків 39 – Грицкевич 15, 21, Товт 17, Яхимець 37, 38, 39.

Лідер чемпіонату збільшив свою переможну серію до дев’яти поєдинків. «Лугош» володів територіальною перевагою і постійно загрожував воротам суперника. Із великої кількості гострих моментів господарі реалізували шість. Цього виявилося достатньо, аби здобути переконливу вікторію. «Верховина» зуміла відповісти всього одним точним пострілом за хвилину до завершення гри.

«Імперія» – «Зіна» – 6:7

Голи: Зизич 3, Легерда 12, Антал 24, 38, 39, Курта О. 30 –Данкулинець 10, 19, Козуб 17, Качаєв 28, Зуб 34, Тороні 36, Купар 40.

Вийшла досить рівна гра з безліччю гольових моментів та низкою забитих м’ячів. «Імперія» нав’язала серйозну боротьбу «Зіні» й була близька до міні-сенсації, але за кілька секунд до фінального свистка пропустила всьоме і втратила позитивний результат.

«Ядзакі» – «КС Ужгород» – 2:4

Голи: Онуфрієв 7, 20 – Матолчі 30, 31, Ковач 36, 39.

Господарі більшість ігрового часу володіли перевагою в рахунку й були близькими до дебютної перемоги. Але діяти увесь матч на високому рівні їм не вдалося. У завершальній 10-хвилинці гравці «Ядзакі» «підсіли» і пропустили чотири м’ячі у відповідь.