https://rx.ua
19350
14:52 5.022019

В Ужгороді пройшов Зимовий навчальний семінар з єдиноборств. ВІДЕО

Спорт 730

В Ужгороді у спортивному залі гімназії для усіх охочих спортсменів тривав Зимовий навчальний семінар Закарпатської обласної федерації Шидокан-карате.

Протягом двох днів провели 6 різноманітних тематичних бойових тренувань. Залучили досвідчених тренерів зі всієї України, які навчали бійців техніці боксу, карате та греплінгу.

Михайло ГОДИНЕЦЬ, голова Закарпатської обласної федерації шидокан-карате: «Представлено більше 100 спортсменів. Це спортсмени старшого віку (найменших ми не залучали), тут більш досвідчені бійці, які брали участь у змаганнях. Перше тренування проводив Ігор Малько – тренер з боксу, представник із кіокушин у Закарпатті Василь Гіді, Михайло Король по ММА. Зібрали по максимуму кращих наставників, які можуть чомусь навчити наших дітей. ТІ, хто займається повноконтакними видами спорту, можуть долучатися до наших тренувань».

Ратмир Бурлуцький – чотириразовий чемпіон світу з Кіокушин Карате, професійний боєць ММА. Киянин очолює федерацію професійного карате в Україні, до Ужгорода приїхав якраз навчати технікам pro-карате та відточувати майстерність кидків та роботи у партері.

Ратмир-Олексій БУРЛУЦЬКИЙ, президент Федерації професійного карате в Україні: «В Ужгороде я был в 2003 году, это был ЧЕ по киокушин-карате. В этот раз меня пригласили на семинар, ребята попросили показать, как отрабатывать в партере. Вижу ребята здесь не сидят сложа руки – работают. Очень сплоченная организация, по сравнению со столичными клубами – тут серьезный подход, люди работают, горят своим делом и заряжают на новые мысли».

Активно до тренувань долучилися усі школи шидокану Закарпаття. Крім того, участь взяли і представники інших бойових мистецтв. Сприймають такі семінари як виклик самим собі та можливість налагодити бойові контакти.

Анатолій ІГНАТЬО, тренер Закарпатської обласної федерації шидокан-карате: «В першу чергу – це обмін досвідом. Бо тренування тут проводять представники різних організацій. Так, боксери вчать чомусь особливому зі свого виду спорту, ми їм – щось своє. Крім того, це випробування: 6 тренувань за два дні – маленьке випробування для кожного спортсмена».

У лютому Закарпатська федерація шидокан-карате ще проведе в Ужгороді відкритий чемпіонат області із про-карате, бійці також візьмуть участь у Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне