19851
09:23 27.022019

В Ужгороді пройшов турнір серед волейболістів-школярів

Спорт 4070

26 лютого в спортивній залі Ужгородської класичної гімназії відбувся фінал турніру з волейболу серед дівчат між командами закладів освіти міста Ужгорода.

Учасники фіналу продемонстрували високу тактичну, технічну, фізичну й психологічну підготовку. До завершального свистка судді не була відома доля всього турніру, адже у напруженій, безкомпромісній та емоційній боротьбі жодна з команд не бажала поступатися своїм суперницям. Результат та й відповідні місця, які зайняли команди вирішувався в останній грі між спортсменками УЗОШ І-ІІІ ст. №12 та УЗОШ І – ІІІ ст. №19.

У підсумку І місце зайняла команда класичної гімназії, ІІ місце – команда УЗОШ І – ІІІ ст. №12, ІІІ місце – команда УЗОШ І – ІІІ ст. №19, ІV – команда УЗОШ І – ІІІ ст.№ 15, повідомило Управління освіти Ужгородської міськради.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Виноградівщина прощатиметься із загиблим Героєм — Анатолієм Поповичем
20:33
Тячівця судитимуть за обвинуваченням у зґвалтуванні неповнолітньої
17:32
На Закарпатті виявили руїни середньовічного замку: історичне відкриття у Берегові
17:23
На Закарпатті лікарям вдалося врятувати зір трирічному хлопчику, який випадково заклеїв очі суперклеєм
17:08
Бюджети громад Закарпаття зросли на понад 100 мільйонів: ОВА провела нараду щодо фінансових підсумків півріччя
16:52
На Закарпатті з початку року бюджети отримали понад 15,3 млн грн туристичного збору
16:20
На Закарпатті триває пілотний проєкт із впровадження дружнього до дитини правосуддя
15:27
Найближчого вікенду закарпатська аматорська команда стартує в Кубку України з футболу
15:13
У Кушниці просто вдома з’явився на світ здоровий хлопчик
14:11
Закарпатський футболіст відзначився голом за юнацьку збірну України
13:49
Всі новини
Головне