https://rx.ua
19969
11:42 7.032019

На Закарпатті провели святковий шашковий турнір

Спорт 471

Напередодні Міжнародного дня жінок  шашкісти Ужгорода та Перечинського району провели святковий турнір. У такий спосіб спортсмени-чоловіки вшанували єдину і неповторну жінку, віддану улюбленій грі, Галину Віхніну, та щиро привітали її з днем жінок.

У змаганнях взяло участь 13 спортсменів, серед них – 7 кмс. Шашкісти грали за коловою системою у 12 турів та відповідним регламентом – 20 хв. на партію обом суперникам.

Ігрові поєдинки розгортались на початку турніру досить поволі, у спокійному руслі. Перші тури суперники робили багато нічиїх, однак лише на фінішній прямій розгорнулась справжня боротьба за перемогу. Інтригуючою була розв’язка турніру, де у вирішальних поєдинках зустрічались лідери. Серед них – кмс Михайло Кичера, кмс Іван Дьордяй та  кмс Михайло Рішко.

Набравши 11 очок з 12 можливих, заслужено переміг Михайло Кичера (с. Зарічево, Перечинський р-н). На один заліковий бал відстав Іван Дьордяй (м. Ужгород) і зайняв друге місце. Третю позицію посів ужгородець Михайло Рішко з результатом 9,5 очок.

Переможці були нагороджені кубками, грамотами та медалями. Турнір пройшов коректно, на високому спортивному підйомі.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне