Огляд матчів 8-го туру чемпіонату Закарпаття з футболу

Опубліковано: | Переглядів: 686
  • Поділіться із друзями:

Більша частина ігор восьмого туру відбулася у неділю, 9 червня. Футбольні протистояння вийшли видовищними та результативними.

Із запланованих чотирьох матчів відбулися тільки три, адже поєдинок між виноградівським «Севлюшем» та дубівськими «Карпатами» перенесли на резервний день.

«Поляна» – «Вільхівці» – 3:0

Уже в стартовій 45-хвилинці господарі поля зробили вагому заявку на перемогу, адже зуміли забити два м’ячі й зберегти свої ворота неушкодженими. Результативними діями на 35-й та 42-й хвилинах відповідно відзначилися Степан Стегура і Володимир Варваринець. У дебюті другого тайму Стегура оформив дубль і збільшив перевагу своєї команди до трьох голів. Реалізувати бодай одну гольову нагоду «Вільхівцям» так і не вдалося. Завдяки переконливій звитязі «Поляна» зуміла вийти на першу позицію турнірної таблиці. Однак зауважимо, що за втраченими очками першість втримує виноградівський «Севлюш».

«Бужора» (Іршава) – «Карпати» (Рахів) – 2:2

Звітний футбольний двобій пройшов у цікавій конкурентній боротьбі й тримав у напрузі з першої до завершальної хвилини. Уже на 17-й хв. зустрічі іршавці вийшли вперед (гол в активі Назара Бобика), але втримати позитивний результат «Бужора» не змогла. Рахів’яни на 31-й хв. встановили паритет (результативний удар на рахунку Романа Папариги), а на початку другого тайму зусиллями Василя Василинця навіть вийшли вперед (1:2). Та завершальне слово все ж було за господарями: на 69-й хв. Назар Бобик оформив дубль і установив на табло остаточний рахунок матчу (2:2). Жодна з команд у цій грі не заслуговувала на поразку, а тому нічийний результат можна вважати справедливим підсумком гри.

МФА «Мункач» (Мукачево) – «Середнє» – 2:0

Мукачівські футболісти зуміли обіграти представника Ужгородщини і піднятися на п’яту позицію турнірної таблиці. Героєм зустрічі став Олександр Апарін, який оформив дубль. Гравець «Мункача» відзначився забитими м’ячами на 53-й і 80-й хвилинах.

Концівський «Витязь» матчі 8-го туру пропускав.