21837
10:07 11.062019

В Мукачеві відбувся чемпіонат України з гірського бігу

Спорт 1752

Близько 50 учасників з 12 регіонів змагалися 8-9 червня в Мукачеві на чемпіонаті України з гірського бігу (вгору-вниз).

Боротьба за медалі загострилася внаслідок проходження відбору команди України на чемпіонат Європи з гірського бігу, який відбудеться у м. Цермет (Швейцарія) та чемпіонат світу м. Неукен (Аргентина).

Лише переможці на 12-кілометровій дистанції у чоловіків та 8 кілометровій у жінок виборювали це право.

У чоловіків на 12км (перепад висот 650м), за відсутності явного лідера та фаворита гірського бігу сезону 2019 року мукачівця Сергія Расчупкіна, боротьба розгорнулася між львів’янами Олександром Ченікало, Богданом Добранським та Анатолієм Бондаренко з Дніпропетровщини.

Першим на фініші став Ченікало О. і виборов «путівку» до Швейцарії.

У жінок на 8км (перепад 400м) за явної переваги з перших метрів дистанції перемогла Олена Китиця з Житомира і також може замовляти квиток до Швейцарії.

У забігу серед жінок (молодь) на 8 км перемогла Вікторія Подлісецька з Івано-Франківська, у чоловіків (молодь) на 12 км – одесит Олег Цибін.

Юніорки змагалися на 4 км дистанції – перемогла Тамара Север’янова з Харкова, юніори на 8 км – переміг Кирило Юрченко.

У командному заліку на 1 місці Сумська область, 2- Миколаївська, 3- Львівська.

Закарпатська збірна у складі 8 учасників виборола ВИСОКЕ п’яте місце.

Серед юніорів Андрій Далекорей став четвертим, Дмитро Беца (Волівець) – сьомий, Віктор Циганков – девятий. Всі хлопці з Воловеччини;

Андрій Кирилюк – 13 місце серед чоловіків; студентка УжНУ Мирослава Цап – четверта серед жінок (молодь).