21881
16:41 12.062019

В Ужгороді відбулися обласні відбірні змагання VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

Спорт 1008

11 червня в спортивному залі Ужгородської ЗОШ № 19 відбулись обласні відбірні змагання VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

Започатковано спартакіаду у 2013 році з метою створення умов для повернення потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, до активної участі у житті, сприяння їх реабілітації, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням обласного етапу спартакіади здійснювало управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області спільно з Закарпатською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Участь у змаганнях взяли команди всіх семи відділень управління виконавчої дирекції Фонду – Ужгородське міське, Ужгородське, Мукачівське, Берегівське, Свалявське, Тячівське та Хустське. Після виконання Державного гімну України привітальне слово проголосив голова організаційного комітету з підготовки та проведення обласного етапу спартакіади – виконувач обов’язків начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області Ігор Сегляник. Він порадив кожному учаснику продемонструвати свою майстерність, мужність, витривалість та здобути перемогу, а тим, хто виявиться найкращими – гідно представляти область на фінальному етапі спартакіади. Учасників також привітав директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, котрий побажав усім не занепадати духом, долати труднощі, пов’язані із станом здоров’я, швидко адаптуватися у суспільство, ставши його повноцінними членами.

Змагання відбувались під безпосереднім керівництвом та суддівством представників ФСТ «Спартак» на чолі з головою обласної організації – Миколою Щадеєм.

Учасники змагались у шести видах спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс та шахи.

У командному заліку перше місце посіли представники Свалявського відділення, друге – Тячівського, третє – Мукачівського відділення.

Всі переможці були нагороджені медалями, кубками та грамотами. Переможці в особистих змаганнях представлятимуть нашу область у фінальному етапі Всеукраїнської спартакіади, який відбудеться 18 – 20 вересня на базі спортивного комплексу «Юність» в Ужгороді.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне