22174
13:45 4.072019

Закарпатські фехтувальники змагалися на чемпіонаті Європи

Спорт 1963

Континентальна першість відбулася у німецькому Дюссельдорфі. У складі командних збірних України виступили представники Закарпаття – рапіристка Аліна Рапинець та шпажист Анатолій Герей.

Жіноча збірна України з фехтування на рапірах у складі Катерини Ченцової, Олександри Сенюти, Аліни Рапинець та Анни Тараненко в 1/8 фіналу здолали Великобританію (40:37), а от у чвертьфіналі поступилася Франції (34:45). У матчах за 5-8 місця наші співвітчизниці програли Угорщині (30:44) та Іспанії (29:45) і фінішували восьмими.

Наша чоловіча команда шпажистів у складі Богдана Нікішина, Романа Свичкаря, Анатолія Герея та Ігоря Рейзліна у стартовій сутичці поступилися Данії (38:40) і була вимушена боротися  за 9-16 позиції. Наші хлопці виявилися сильнішими за Фінляндію (45:23) і Францію (45:37), а от у поєдинку за 9-те місце програли Нідерландам (33:45). Як підсумок – десяте місце.

В особистих змаганнях Анатолій Герей не виступав, а от Аліна Рапинець склала зброю після групового раунду.