22493
15:44 30.072019

Юні закарпатські тенісисти зайняли високі місця на престижних змаганнях

Спорт 2105

27-28 липня на кортах Тячівської ДЮСШ відбувся турнір Федерації тенісу України «Літні канікули».

Понад 50 учасників з Києва, Івано-Франківська, Трускавця, Боярки, Свято-Петрівського, Коломиї, Ужгорода, Мукачева, Сваляви, Берегова, Виноградова, Хуста, Тячева і, навіть, зі столиці Білорусі – Мінська боролися за перемогу у вікових категоріях юнаків і дівчат до 10, до 12, та до 16 років.

Вдало виступили юні закарпатці: переможцями змагань стали тячівець Ігор Шишмарьов, Юрій Келемен з Хуста та Маслей Маріанна з Сваляви, на другій сходинці пєдесталу розташувалися берегівчанка Ніколетт Гада та виноградівка Матільда Чедрик, бронзовими призерами турніру стали мукачівці Владислав Братюк і Герман Гала, ужгородка Олександра Гой та Валерія Дудла з Тячева.

Всі переможці і призери нагороджені кубками, медалями і дипломами. Родзинкою нагородження стали фотографії з автографом і привітанням учасникам турніру від відомої 19-річної української тенісистки Даяни Ястремської.