Стартувала друга частина Вищої ліги Закарпаття з футболу

Спорт 2493

У неділю, 18 серпня, відбулися ігри 13-го туру.

«Витязь» (Концово) – «Поляна» – 2:5

Голи: Петро Луців 7, Руслан Соскида 12 – Михайло Хміль 18, Володимир Бабич 22, 65, Володимир Варваринець 68, Степан Стегура 75.

«Витязь» добре розпочав гру і забив красиві голи зусиллями Петра Луціва й Руслана Соскиди. Невдовзі після подачі штрафного помилився воротар господарів – 1:2. Далі чудово головою зіграв Володимир Бабич – 2:2. На 52 хв. Руслан Соскида заробив пенальті, однак у «рамці» Ярослав Бучок виручив полянців. Після цього знову помилився кіпер «Витязя» – 2:3. За кілька хвилин «зворотка» – 2:4. І останній м’яч від гостей – «трудовий» – 2:5. До того ще: в офіційному протоколі зустрічі записано: «На 22 хв. матчу лікар команди ФК «Поляна» Прожегин Олександр застосовував до асистента арбітра непристойні образливі та нецензурні слова». Крім того, не в кожному поєдинку одразу обидва тренери отримують попередження…

«Бужора» (Іршава) – «Карпати» (Рахів) – 1:2

Голи: Іван Кормош 85 – Юрій Яремчук 65 (пен.), Іван Микуличинський 72.

Рахівці обрали захисну тактику з розрахунком на контратаки. Такий підхід до гри, як виявилося, виправдав себе. Спочатку Юрій Яремчук покарав господарів реалізацією пенальті за поштовх у спину, а пізніше Іван Микуличинський подвоїв результат. Бужорці намагалися виправити становище. Однак ефективних дій вистачило тільки на один гол під завісу матчу.

«Севлюш» (Виноградів) – МФА «Мункач» (Мукачево) – 2:1

Голи: Максим Минайленко 21, Юрій Чонка 61 – Іван Станкоич 90.

Цікава гра, у якій гості зуміли продемонструвати свої кращі якості, отож господарям довелося докласти зусиль, аби перемогти «Мункач». Виноградівці традиційно були налаштовані на атаку й у кожному з таймів забили по голу. Гості ж грали до кінця й таки сквитали один м’яч.

«Середнє» – «Вільхівці» –2:1

Голи: Валерій Роля, 31, 80 – Іван Куцин, 36.

Гра була приблизно рівною. Можливо, реальних моментів команди створили не так багато, але окремі з них реалізували. Зокрема, до перерви суперникии обмінялися забитими м’ячами. А ближче до завершення матчу господарі спромоглися на переможний гол. Щонайменше гості могли не програти, та в одному з епізодів під час їхньої атаки м’яч влучив у стійку…

Початок другої частини чемпіонату видався бойовим: по дві перемоги в гостей і господарів. Результативність висока – 4,0, повідомляє ФФЗ.