https://rx.ua
23488
15:13 13.092019

В Ужгороді відзначили кращих спортсменів та тренерів Закарпаття

Спорт 890

Сьогодні, 13 вересня, в атріумі будівлі Закарпатської ОДА відбулися урочистості з нагоди відзначення кращих спортсменів Закарпаття, провідних тренерів та працівників галузі за участі керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради. Урочистий захід було приурочено до Дня фізичної культури і спорту, який традиційно відзначають у другу суботу вересня. Почесні грамоти Закарпатської обласної державної адміністрації отримали: Василь Головчук (тренер-викладач з легкої атлетики Рахівської районної ДЮСШ), Андрій Данканич (завідувач сектору молоді та спорту Іршавської районної державної адміністрації), Марина Калуцька (старший тренер-викладач з гандболу СДЮСШОР «Карпати») та Тетяна Повханич (голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки). Подякою обласної державної адміністрації нагородили Олега Козоровського (тренер-викладач з легкої атлетики обласної ДЮСШ інвалідів).

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в області, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури і спорту грамотами обласної ради нагородили: Яніну Демідову (тренер-викладач з настільного тенісу ЗОДЮСШ) та Любов Подгорську (інструктор-методист обласної комплексної ДЮСШ). А Леонід Костик (майстер спорту СРСР з велоспорту) і Микола Сорокін (майстер спорту СРСР з важкої атлетики) отримали почесні грамоти обласної ради. Мирослав Попадич, який працює тренером-викладачем з легкої атлетики обласної ДЮСШ інвалідів, був нагороджений подякою голови обласної ради.

Відповідно розпорядження голів облдержадміністрацї та обласної ради призначили грошові винагороди спортсменам області – чемпіонам та призерам світових, європейських чемпіонатів та Кубків з олімпійських та неолімпійських видів спорту, а також їх тренерам. До цього списку ввійшли: Володимир Горзов (бронзовий призер ЧЄ та срібний призер ЧУ з боксу; тренер Володимир Горзов старший), Андрій Василина (чемпіон Європи та чемпіон України зі спортивного орієнтування; тренер – Георгій Фечо), Ян Говді (переможець Кубка світу з кікбоксингу WAKO; тренер – Олександр Семіч), Іван Зарева (переможець Кубка світу з кікбоксингу WAKO; тренер – Анатолій Перцев), Василь Потокій (чемпіон світу та Європи з гирьового спорту; тренер – Андрій Яремус), Маріанна Скуба (срібна призерка ЧС, чемпіонка України; тренер – Михайло Скуба), Андріанна Капустей (бронзова призерка ЧС з лижних перегонів; тренер – Василь Коваль) та Михайло Полянський (чемпіон Європи з футболу серед спортсменів з вадами слуху; тренер – Андрій Чегіль).

Більш двох десятків закарпатських спортсменів зуміли здобути здобути високі спортивні звання:

– Дмитро Петрус (заслужений тренер України з фехтування);

– Аннамарі Данча (заслужений майстер спорту України зі сноубордингу);

– Катерина Пліс (майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу);

– Маріанна Скуба (майстер спорту України міжнародного класу з комбат дзю-дзюцу);

– Юрій Бокшан (майстер спорту України з пляжного волейболу);

– Михайло Скукіс (майстер спорту України з пляжного волейболу) ;

– Валентин Кудрявцев (майстер спорту України з мотоциклетного спорту);

– Денис Грідін (майстер спорту України з важкої атлетики) ;

– Андріана Капустей (майстер спорту України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами зору);

– Сергій Романюк (майстер спорту України з лижних перегонів (УОРА);

– Андрій Василина (майстер спорту України зі спортивного орієнтування);

– Володимир Горзов (майстер спорту України з боксу);

– Михайло Полянський (майстер спорту України з футболу серед спортсменів з вадами слуху) ;

– Микола Бельо (кандидат у майстри спорту України зі сноубордингу);

– Віктор Вагерич (кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу WAKO);

– Іван Зарева (кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу WAKO);

– Павло Лата (кандидат у майстри спорту України з військово-спортивни багатоборств) ;

– Богдан Лехман (кандидат у майстри спорту України з армспорту);

– Богдана Лехман (кандидат у майстри спорту України з армспорту);

– Степан Молнар (кандидат у майстри спорту України з військово-спортивни багатоборств) ;

– Олександр Павлишко (кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу WAKO) ;

– Іван Пригара (кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу WAKO).

Відповідно до Програми розвитку фізичної культури і спорту в області, представникам федерацій фехтування, легкої атлетики, гандболу, мотоспорту, баскетболу та спортивного орієнтування, що визначені кращими у спортивному сезоні, вручили комплекти єдиної спортивної форми та інвентарю.

Грамотами управління молоді та спорту Закарпатської ОДА нагородили Олександра Андрусяка (тренер-викладач з волейболу Виноградівської ДЮСШ), Олександра Гал (тренер-викладач з важкої атлетики Виноградівської ДЮСШ), Олександра Головнича (директор, тренер-викладач з легкої атлетики Свалявської ДЮСШ), Василя Стецо (тренер-викладач з настільного тенісу Перечинської районної ДЮСШ) та Юрія Стець (тренер-викладач з футболу Закладу об’єднання громади «Мукачіська районна дитячо-юнацька спортивна школа фізкультурно-спортивного товариства «Колос»).

За підсумками щорічного рейтингу з видів спорту, який проводився за результатами спортивного сезону, до трійки кращих увійшли:

Серед олімпійських видів спорту:

  1. Фехтування (3 435 очків);
  2. Греко-римська боротьба (3 049,5);
  3. Гандбол (2 318).

Серед неолімпійських видів спорту:      

  1. Пауерліфтинг (4 789 очок);
  2. Спортивне орієнтування (2 729) ;
  3. Годзю-рю карате (2591).

Олег МИКИТА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне