24353
15:11 28.102019

Невдалий старт ужгородських баскетболістів на всеукраїнській арені

Спорт 2115

Нещодавно розпочався новий сезон у Першій лізі України з баскетболу серед чоловічих команд. Традиційно честь Закарпаття у звітних змаганнях захищає БК «Ужгород–УжНУ–ЗОДЮСШ».

На першому етапі чемпіонату 25 команд за територіальним принципом поділені на чотири групи. Ужгородський клуб потрапив до групи під номером 4, де йому протистоятимуть «Хмельницький», «Львів», «Калуш–ПНУ», Che–Basket» (Чернівці) та «Тернопіль–ТНЕУ–2–Кристал» (Чортків). Саме з останніми закарпатські баскетболісти зустрічалися у першому турі. Ігри відбулися 26–27 жовтня на майданчику суперника.

Команда Олександра Зубковського добре розпочала першу зустріч і за підсумками стартової 10-хвилинки була попереду – 17:21. Гостям удавалося втримувати лідерську позицію і протягом більшої частини другої чверті, однак за кілька миттєвостей до свистка на перерву господарі вирвалися вперед (40:39). У двох завершальних чвертях на майданчику домінував представник Тернопільщини. Господарі за багатьма показниками переважали свого суперника і довели справу до перемоги з рахунком  94:75.

У повторній зустрічі цих команд інтриги не було. Господарі зі стартової чверті захопили лідерство і впевнено контролювали хід поєдинку. У підсумку перевага «Тернопіль–ТНЕУ–2–Кристал» сягнула 32 очок (91:59).

«Гуцулка Ксеня» та Остання ніч у Хусті»: театральні прем’єри Хустського театру в Ужгороді