https://rx.ua
24604
11:58 12.112019

Мукачівець переміг на Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичних метань. ФОТО

Спорт 620

Вже другий рік поспіль на базі СОК ДЮСШ було проведено Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань пам’яті Заслуженого тренера України Євгена Сюча «Чотири оберти Сюча».

Уродженець Мукачівщини, закінчив Мукачівський кооперативний технікум, потім продовжив навчання у м.Львові.

Він був першим у світі тренером, який запровадив метання молоту з чотирьох обертів, що значною мірою сприяло підвищенню результатів. Понад 150 легкоатлетів-метальників завітали до нашого міста. Почесним гостем змагань була донька відомого тренера Анна Сюч.

На церемонії відкриття були присутні головний тренер з легкоатлетичних метань Максим Островський, старший тренер збірної України, мукачівець Ярослав Чмир та головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Володимир Уліганець.

Організатори змагань підготували чудові медалі, кружки та футболки з емблемами змагань.

Зрозуміло, що найбільшу увагу приділяли метанню молота. Приємно, що переможцем цих змагань став мукачівець Сергій Перевозніков – учень МПАЛ ім.Данканича. Молот, випущений його рукою, пролетів 66м 2 см.

Слід відзначити, що на чемпіонаті світу, який відбувався в столиці Катару м.Доха, Сергій показав результат 72 м і посів 16 місце.

Ужгородець Богдан Граб метнув спис на 57м 20 см і посів 4 місце.

Серед дівчат молодшого віку в змаганнях прийняла участь учениця ЗОШ №20, вихованка СОК ДЮСШ м.Мукачева Наталія Сарай, яка стала шостою у штовханні ядра.

Високі результати були показані у метанні спису у чоловіків і жінок.

Можна відзначити, що ці змагання є завершальними. Збірна команда України завершує тренувальний збір у нашому місці і вирушає на навчально-тренувальні збори до Туреччини для підготовки до олімпіади.

Вирішено, що ці змагання стануть традиційними.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне