https://rx.ua
24654
09:02 14.112019

Юні закарпатці привезли нагороди з Кубка України з карате 2019

Спорт 793

Національний Кубок України за версією карате WKC відбувся у м Дніпро. Найкращі юні каратисти з всієї України з’їхалися щоб позмагатися за високі нагороди та показати свою майстерність.

У цих масштабних змаганнях взяли участь спортсмени з 14 областей віком від 6 до 18 і старше років. Організатором змагань виступило Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською національною конфедерацією карате.

Закарпатську область на змаганнях представили учні одного з найкращих тренерів Закарпатської області – тренера вищої категорії, майстра спорту з карате – Романа Маслигана

Переможцем Кубку України в особистому куміте у категорії 8-9 років став Юлдашев Жавохир. Хлопець переміг всіх супротивників, перемігши у 5 колах змагань.

Проекзаменувала своїх супротивниць чемпіонка Світу 2019 року з Шотокан карате (SKDUN) -Фабрицій Софія. Вона стала переможцем в категорії 14-15 років. Перемогла спортсменка і в командному куміте з Гонак Ольгою і Павлік Аліною. Дівчата зайняли перше місце в куміте 16-17 років.

Високий результат показав лідер команди Дзямко Андрій, який в особистому куміте зайняв 2 місце. В командному куміте, категорії «чоловіки 18+» (в команді з тренером-спортсменом Романом Маслиганом і Жук Олексієм) він приніс у скарбничку Закарпаття срібло.

Хороший особистий результат показав хлопець з Ракошина Хайнас Олександр. Сашко зумів завоювати срібло в особистому куміте категорії 10-11 років, пройшовши 5 кіл змагань. Тільки брак досвіду завадив спортсмену завоювати перше місце. Юнак поступився спортсмену з Києва в один бал (у додатковий час).

Дебютував на цих змаганнях найменший учасник змагань Митуля Олег. В особистих змаганнях Олег виборов бронзу, пройшовши чотири кола поєдинків.

Останні нагороди завоювали: Гонак Ольга срібло в командному куміте 14-15років та Бровчук Дмитро -бронза в командному куміте 12-13 років.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне