Закарпатський футболіст покинув угорську команду через смерть батька

Опубліковано: | Переглядів: 1263
  • Поділіться із друзями:

Захисник угорського ФК «Халадаш» Юрій Габовда залишає клуб. Контракт розірваний за взаємною згодою сторін, інформує офіційний сайт команди.

«Я знаю, що деякі не любили мене, але в той же час багато інших підтримували. Одне можу сказати напевно: в кожній грі я робив все, що міг, викладався на всі сто. Тому що для мене футбол – це не лише хобі і не джерело грошей: це моє життя, це святе. Дякую за підтримку нашим фанатам, які завжди залишаються з командою. Вірю, що команда повернеться в еліту угорського футболу. Також хочу подякувати всім, з ким мене звела доля в «Халадаші» протягом останніх півтора року. На жаль, через смерть мого батька, настав важкий час для мене і моєї родини. Я повинен поїхати додому в Україну і бути з рідними. Прощай, «Халадаш»!», – сказав Габовда.

«Дійсно, наше співробітництво припинилося за взаємною згодою, через сімейні обставини, які виникли в родині Юрія», – сказав Арпад Селла, виконавчий директор угорського клубу. «Юра сказав мені, що не може допомогти команді через смерть свого батька. Він любив наше місто, команду, вболівальників, – у нього були сльози на очах, коли ми прощалися», повідомляє footboom.com.

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

    Ми в соцмережах:

Спецпроекти