Трансферна вартість гравців «Минаю» збільшилася удвічі

Опубліковано: | Переглядів: 774
  • Поділіться із друзями:

До початку підготовки «минайців» до другої половини сезону залишилося зовсім небагато. Тому ще є час згадати успіхи минулого 2019-го року.

І до таких можна віднести цікавий факт. За інформацією провідного спортивного німецького сайту Transfermarket.com, трансферна ціна гравців «Минаю» складає 2,65 млн. євро. Минулого року (станом на кінець 2018-го) ця цифра була вдвічі меншою – 1,35 млн. євро, отже можна стверджувати, що наші гравці, на думку експертів, подорожчали вдвічі.

Найдорожчим серед футболістів закарпатської команди фахівці transfermarket називають Максима Жичикова – трансферну вартість його оцінюють у 300 тисяч євро.

На другому місці Андрій Попович, Роберт Гегедош, Анатолій Нурієв, Максим Гавриленко – їх оцінюють мінімум в 175 тисяч. Трохи менше, 150, коштує трансфер Олександра Маткобожика, Петра Стасюка та Артура Карнози, а Вадим Страшкевич – 125 тисяч.

Варто відзначити, що у порівнянні з минулим роком найбільше ціна найбільше виросла на Петра Стасюка – із 75 до 150 тисяч. А ще подорожчали Гавриленко (на 50 тисяч), Нурієв та Гегедош (на 75 тисяч), Маткобожик, Маїк, Пиняшко та інші, повідомляє Інформаційний департамент ФК «Минай».

 

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

    Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Надзвичайні та кримінальні події