https://rx.ua
25713
20:39 30.012020

Гвардійціз Ужгорода здобули першість з боротьби дзюдо

Спорт 2013

У Львові відбулись змагання на першість 2 Галицької бригади з боротьби дзюдо. Свої команди виставили підрозділи бригади зі Львова, Тернополя та Ужгорода. Загальна кількість учасників – 24 гвардійця, які змагались у різних вагових категоріях.

Кожен з військовослужбовців гідно показав себе на спортивній арені, але першість здобули гвардійці 3 батальйону бригади з міста Ужгорода. Другою стала команда зі Львова, якій не вистачило лише однієї перемоги в особистій першості для здобуття першого місця.

Віктор Гаврилін, інструктор з фізичної підготовки та спорту з міста Ужгорода розповідає, що готувались до змагань ретельно. Загалом було 8 кандидатів у збірну команди, і всі вони були гідними спортсменами. Сам Віктор вже втретє виступає на цих змаганнях і завжди здобував перемогу.

«Ми розраховували на перемогу і їхали тільки за нею, – розповідає Віктор, – бо склад у нас був дуже бойовий і сильний. Окрім того, що я тут виступаю вже втретє, були і два офіцери, які теж не вперше відстоюють честь батальйону. Вперше ж змагались три строковця, які не побоялись вийти на спаринг з незнайомими противниками».

Новікова Аліна

Військова частина 3002
Національної гвардії України

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне