https://rx.ua
25997
14:38 18.022020

На святковому турнірі з шашок тріумфував ужгородець Михайло Рішко

Спорт 1291

Нещодавно в обласному центрі Закарпаття відбувся шашковий турнір, присвячений до Дня святого Валентина. Участь у змаганнях взяли 12 провідних шашкістів Ужгорода, Перечинського та Березнянського районів.

Гравці змагались між собою за коловою системою, контроль часу – 20 хвилин на партію обом учасникам. Турнір проходив цікаво і досить напружено. Спортсмени продемонстрували активну і досить змістовну гру та виявили непогані спортивні й вольові здібності. Боротьба у лідируючій групі була гострою і безкомпромісною.

Незважаючи на високу конкуренцію, загальну перемогу здобув ужгородський кмс Михайло Рішко, який на фініші показав результат 20 очок з 22 можливих.

Зрілу та результативну гру показав першорозрядник Михайло Поворозник (с. Дубриничі, Перечинський р-н). Його результат – 19 очок.

Сенсацією турніру став несподівано успішний виступ першорозрядника Богдана Шелепця (с. Малий Березний) з результатом 18 очок.

Шашкісти також привітали Івана Бобріка з Дубриничів зі славним ювілеєм – 70 річчям з дня народження. Йому була вручена подяка від міського управління.

Переможці були нагороджені кубками, грамотами та медалями різного ґатунку, повідомляє Управління у справах КМС Ужгородської міської ради.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне