26567
14:07 23.032020

У футбольних колах Закарпаття дотримуються правил карантину

Спорт 764

Принаймні про це засвідчило експрес-опитування сайту Федерації футболу Закарпаття.

Так, наставник ФК «Вільхівці» Ю.Бучок зазначив, що гравцям дані індивідуальні завдання з акцентом на фізичні навантаження, зокрема біг. «Водночас найбільше турбує невизначеність ситуації. 2–3 тижні можна потерпіти. А якщо карантин продовжать? Важко щось планувати наперед», – зізнався Юрій Георгійович.

Розпустили команди й МФА «Мункач» та «Середнє». Наставник мукачівців Віктор Ряшко зазначив, що футболістам дано завдання індивідуально підтримувати форму. У такому само режимі поки перебуває й переможець Зимової першості. «Є постанова, потрібно її виконувати. Водночас сказав хлопцям, щоб підтримували форму, бігали індивідуально кроси вдома», – додав у телефонній розмові й наставник представника Ужгородщини Іван Ковач. Інший Іван Ковач, тренер ФК «Бобовище», зауважив: «Ми практично від завершення виступів у Зимовій першості не тренуємося. Навіть якби не було карантину, то не займалися б. Адже спортзал – на ремонті. А хлопці до 19:00 працюють. Тому тільки зі збільшенням світлового дня зможемо тренуватися. Головне, звичайно, щоб першість стартувала за графіком».

Загалом наставники переконані: футбол почекає в будь-якому разі, поки карантин. Адже команди грають для вболівальників. А раз не можна збиратися на масові заходи, то доведеться почекати.telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне