https://rx.ua
26790
13:47 5.052020

Футболіст ФК «Ужгород» Владислав Шкіндер: «Цей сезон стане для нас гарним уроком, головне, щоб всі його засвоїли»

Спорт 2518

Захисник «Ужгорода» Владислав Шкіндер поділився своїми думками щодо перебування на карантині та відновлення футбольних матчів Другої ліги.

– Команда на карантині з середини березня. Як тобі такий режим самоізоляції? Чим наповнений тепер твій день?

– На карантині, звичайно, погано, бо не можна займатися тим, що приносить мені велике задоволення – футболом. Кожен мій день розпочинається із розминки та виконання спортивних вправ. В обід люблю дивитися серіали або фільми, це для мене обов’язковий ритуал. Після цього стараюся щось почитати: інколи буває важко себе змусити. Ввечері тренуюся. Над поращенням фізичної форми зараз не може йти і мови, тому стараюся займатися вдома.

– Твоя думка щодо відновлення матчів чемпіонату.

– Я думаю, що кожен футболіст хоче якомога швидше повернутися до тренувань та ігор. Але у зв’язку з такою ситуацією у світі краще для всіх буде завершити поточний розіграш чемпіонату і чекати початку вже нового сезону. Пандемія в Україні набирає обертів. Ми не можемо вийти із цієї ситуації за кілька днів, і різко почати робити те, що робили раніше. Тому, я вважаю, що нам потрібно набратися зараз терпіння і чекати покращення ситуації у світі.

– Як би ти охарактеризував виступи команди у дебютному сезоні Другої ліги?

– На мою думку, з потенціалом нашої команди ми мали б бути значно вище у турнірній таблиці. У нас молодий і амбітний колектив, якому не вистачає тільки стабільності протягом всього чемпіонату. Цей сезон стане для нас гарним уроком, головне, щоб всі його засвоїли.

Пресслужба ФК «Ужгород»

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне