26956
10:53 1.062020

Ужгородець Павло Габел – переможець обласних змагань зі спортивної ловлі щуки

Спорт 8448

У суботу, 30 травня, у приватній садибі «Турянський двір», що в с. Тур’я Поляна Перечинського району, відбувся перший етап «Pike Battle Турянського двору 2020».

Змагання зі спортивної ловлі щуки спінінгом з берега зібрали на Перечинщині 35 учасників. На жаль, через карантин представники інших областей приїхати не змогли, тож боротьба точилася виключно між закарпатцями. Турнір проходив у форматі «дуелей» і складався з двох етапів. На груповому етапі відбулося 8 турів, за підсумками яких визначилися 16 найсильніших учасників. Вони й отримали перепустки до фінального етапу: вирішальна частина змагань складалася з трьох раундів на вибування (1/8, 1/4 та 1/2 фіналу), гри за третє місце та фіналу.

Що важливо, турнір проходив за принципом «упіймав-відпустив», який передбачає максимально дбайливе ставлення до впійманої риби, адже спортсмен повинен звільнити її з гачка без зайвого травмування.

Хорошою підготовкою та високим рівнем майстерності відзначився Павло Габел. Він упевнено проходив своїх суперників і в підсумку здобув перемогу. Друге місце посів Василь Лютянський, третє – Остап Палинчак. Відзначимо, що всі троє – представники обласного центру Закарпаття. Переможець і призери змагань отримали медалі та цінні подарунки. Окрім цього, тріумфатору вручили пам’ятний кубок.

«Турнір такого формату в Україні започаткували у 2018-му. Минулого року було прийнято рішення провести подібні змагання на Закарпатті. На жаль, озер для таких заходів у нашому регіоні небагато. Добре, що Петро Горзов пішов нам назустріч і дозволив проводити змагання на його озері. Заради турніру минулого року він запустив до озера 1,5 тонн щуки.

Щодо самих змагань, які були організовані Віталієм Крайзманом та ГО «Асоціація рибалок Ужгорода», то вони відбулися на доволі високому рівні й подарували учасникам багато позитивних емоцій», – розповів «Карпатському об’єктиву» переможець турніру Павло Габел.

Зазначимо, що це був тільки перший етап «Pike Battle Турянського двору 2020». Попереду на спортсменів очікує ще чотири етапи, за підсумками яких стане відоме ім’я переможця в номінації «Кращий рибалка року» за версією «Pike Battle Турянського двору».

Олег МИКИТА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне