27328
11:20 9.072020

Закарпатець Роберт Гегедош: «Які можуть бути екстрені наради? Сам зателефонував Стороженку і запитав як правильно розірвати контракт»

Спорт 2558

Ексфорвард ФК «Металіст 1925» Роберт Гегедош прокоментував розрив контракту з харківським клубом.

«Якщо відверто, то я не знав, що клуб проводив екстрену нараду щодо мене. Не можу зрозуміти, для чого це було робити. Мені зателефонував Андрій Демченко та сказав приїхати в офіс, щоб офіційно затвердити розірвання контракту. До офісу приїхав генеральний директор, у якого запитав причину такого рішення клубу. Повідомили, що головний тренер не бачить мене у команді. Відзначу, що ще півтора року у мене був чинний контракт з Металістом 1925, проте там був прописаний пункт про перегляд контракту першого липня. Якщо я не виправдаю очікувань клубу, то вони мали право розірвати угоду достроково», – заявив футболіст.

«Зіграв всього три матчі за команду, не було можливості проявити себе з перших хвилин. Вирішили розлучитися за обопільною згодою сторін. Не розумію, які можуть бути екстрені наради? Я сам зателефонував Стороженку, коли був в офісі і запитав як правильно розірвати угоду з клубом. Він приїхав до офісу, декілька хвилин поговорили і вирішили всі питання.

Не знаю, звідки один із ресурсів взяв багато неправдивої інформації, хоча в інтерв’ю їм цього не говорив. 50% інформації — не відповідає дійсності. Не говорив, що був незадоволений відсутністю ігрової практики. З керівництвом клубу навіть не розмовляли про це. Я раніше не виступав у командах, які грають за рахунок короткого пасу, контролю м’яча. Розумів, що як новий гравець маю проявити себе у колективі і забути про старі заслуги.

У Металісті 1925 хороша конкуренція, тому був готовий до такого розвитку подій. Вважаю, що Дерек — кваліфікований нападник, який ще обов’язково проявить себе. У мене немає образ на клуб, тренерський штаб.

Звісно, за 25 хвилин, на які мене випускали, дуже складно повністю розкрити свій потенціал. Виходив, коли команда вигравала 2:0, 3:0, грали на утримання результату. За такої ігрової ситуації не міг проявити свої найкращі бомбардирські якості. Можливо, якби виходив у стартовому складі, то зміг би принести більше користі команді. Проте, я не знімаю з себе вини, можливо, у деяких епізодах не допрацював.

Зараз їду до батьків додому, відпочину, а далі побачимо. У мене є людина, яка займатиметься моїм працевлаштуванням. Головне, що зараз є час подумати та ухвалити правильне рішення, яке піде на користь моїй кар’єрі», – цитує Роберта Гегедоша Sport Arena.

Нагадаємо, що в харківський клуб Гегедош перейшов взимку цього року. За «Металіст 1925» закарпатець зіграв три офіційні гри. В усіх випадках з’являвся на полі з лави запасних. Забитими м’ячами за цей період не відзначився.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне