27630
08:46 17.082020

На Перечинщині проведуть перший трейловий забіг

Спорт 3283

26 вересня на Перечинщині проведуть перший трейловий забіг, на якому змагатимуться близько двох сотень учасників на двох різних дистанціях. Реєструватися на забіг можна вже.

Трейл — це легкоатлетична дисципліна, що означає біг по відкритій місцевості, в природних умовах, по бездоріжжю та різними ландшафтами, по лісовим дорогам і стежкам, бездоріжжю. Трейловий забіг базується на самозабезпеченні спортсмена. Це означає, що спортсмен автономний щодо комунікації, їжі та напоїв під час проходження траси між пунктами допомоги. Пункти допомоги розташовані на досить великі відстані один від одного задля того, щоб не порушувати автономність спортсменів.

Забіг розпочнеться у селі Тур’я Поляна, далі спортсмени пробіжать до водоспаду Воєводин, піднімуться на полонину Руну, подолають дві вершини і схилами спустяться до озера Велика Трустя.

Окрім забігу, учасникам та глядачам пропонують насичену вечірню програму з баношем, пивом та чанами.

Загалом буде дві дистанції на вибір – для професіоналів та для любителів.

Перша дистанція стартуватиме у селі Тур’я Поляна, через урочище Шипот до села Лумшори і буде довжиною майже 25 кілометрів. Набір висоти становитиме 980 м, а спуск 1150 м. Учасники мають 5 годин, щоб подолати цю відстань. Вартість участі – 450 гривень. Максимальна кількість учасників — 100.

Друга дистанція розпочнеться у селі Лумшори, до озера велика Трустя і завершиться знову в селі Лумшори. Протяжність дистанції 10,7 км, набір і спуск висоти по 420 м. Бігуни мають подолати цю довжину за дві години. Вартість участі — 250 гривень, максимальний ліміт учасників — 100.

Організатори вже готують трасу, реєструють перших учасників, а також запрошують волонтерів, спонсорів та партнерів взяти участь у проекті.

Karpat.in.ua

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне