https://rx.ua
27643
17:46 17.082020

Хустяни тріумфували на міжнародному забігу «Самоперевершення». ФОТО

Спорт 3225

Днями у Вінниці відбувся чемпіонат України з бігу на 48/24/12 годин, у рамках якого проходили й міжнародні забіги “Самоперевершення” на 6 і 3 години.

Серед чималої кількості учасників свої сили на різних часових дистанціях успішно випробували й двоє бігунів із міста над Тисою, завоювавши до скарбнички нагород почесні медалі. Так, Сергій Чіжмарь став чемпіоном України у бігу на 6 годин, а Андрій Козир завоював бронзу в забігу на 12 годин.

“Оскільки марафон я вже біг, то вирішив спробувати свої сили у забігу на 6 годин. Це був справжній виклик для мене, щось абсолютно нове, починаючи від траси, яка проходить по колу в парку, і, власне, до відкриття в собі додаткових ресурсів. Дякую Андрію Козиру за віру й мотивацію”, – написав на своїй сторінці в соцмережі Сергій Чіжмарь.

Своїми враженнями від змагань поділився і Андрій Козир.

“Дивлячись на людей, які біжать 48/24 години, складається враження, що вони – надлюди. Також надзвичайно приємно було бачити учасників вікової категорії 50-60+, адже своїми прикладами такі спортсмени неймовірно мотивують.

Я запланував спробувати свої сили у забігу на 12 годин (старт – опівночі і до 12-ї години дня) та пробігти 100 км. Мій результат – 107 км 326м і як наслідок – бронза на Чемпіонаті України”, – розповів Андрій Козир.

До слова, вінницька траса добре пам’ятає хустян, адже минулоріч наш земляк із міста над Тисою Андрій Ткачук встановив рекорд, який досі ніхто не побив, а саме: за 2 доби успішно здолав 370 кілометрів.

Тож щиро вітаємо хустян з чудовими результатами й бажаємо подальших бігових перемог!

Богдана КЛЕКНЕР

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне