13:40 21.082020

ФК «Ужгород» не зумів здобути перемогу в товариському матчі

Спорт 3510

У рамках підготовки до нового сезону головна футбольна команда обласного центру Закарпаття 20 серпня зіграла товариський поєдинок із «Мункачем» (Мукачево).

Колектив з міста над Латорицею першим відкрив рахунок (результативним ударом у середині першого тайму відзначився Іван Станкович), однак втримати переможний результат не зміг. Якщо до перерви гостям удавалося стримувати тиск суперника, то в другій половині гри команда Володимира Васютика знайшла прогалини в обороні мукачівців і зрівняла рахунок (гол в активі Віктора Ряшка).

Наприкінці зустрічі ужгородці залишилися в меншості (червону картку отримав Максима Минайленка), проте скористатися чисельною більшістю мукачівцям не вдалося. У підсумку матч завершився внічию – 1:1.