29035
15:19 2.112020

Ужгородці продемонстрували хороші результати на турнірі зі сквошу

Спорт 5434

У суботу та неділю, 31 жовтня – 1 листопада, у Львові відбувся турнір зі сквошу Lviv black ball. Визначали кращих у п’яти категоріях: Рro, М1, М2, М3 та Lady.

Участь у турнірі взяли близько 120 спортсменів з Дніпра, Києва, Львова, Одеси, Полтави, Ужгорода, Харкова та Хмельницького, а також із Єгипту.

Наш край на звітних змаганнях представляли учасники ужгородського сквош-клубу Prime. У категорії М1, де виступають спортсмени з хорошим досвідом, ужгородець Владислав Скляров зайняв 17-те місце. Серед аматорів (М2) Юрій Паканич посів 10-те місце, а Борис Видиш – 17-те.

Без медалей представники Срібної Землі не залишилися. У категорії М3 (початківці) ужгородці посіли перші два призові місця. «Золото» виборов Василь Свида. У фіналі він переміг Віталія Бабидорича (3:1), який став срібним призером турніру. У цій категорії виступав ще один спортсмен із Ужгорода – Олег Орос. Він посів 11-те місце.