29301
14:51 30.112020

У ворота «Минаю» влетіли три «сухі» м’ячі

Спорт 2709

В 11-му турі української футбольної Прем’єр-ліги «Минай» зустрічався з луганською «Зорею». Поєдинок закарпатської команди проти бронзового призера чемпіонату відбувся в неділю, 29 листопада, на ужгородському стадіоні «Авангард».

На Срібну землю колектив Віктора Скрипника завітав із хорошим настроєм, адже напередодні провів яскравий поєдинок на міжнародній арені. У рамках 4-го туру групового етапу Ліги Європи луганці здобули переконливу виїзну вікторію над міцним грецьким «АЕКом». Щодо минайців, то в них теж був піднесений настрій, адже минулого вікенду вони вибороли першу вольову перемогу в еліті українського футболу. У 10-му турі команда Василя Кобіна обіграла «Дніпро-1» (3:2).

Перший тайм поєдинку «Минай» – «Зоря» вийшов доволі рівним. Щодо гольових моментів, то їх було всього два. Перший створили господарі: на 13-й хв. хорошу нагоду для взяття воріт мав Антон Шиндер, але досвідчений форвард у ближньому бою не зміг переграти Ніколу Васіля (голкіпер «Зорі» зробив два ефектні сейви і врятував свою команду від пропущеного гола). Другий небезпечний момент виник на 34-й хв.: гравець команди-гостей Владислав Кабаєв увірвався в штрафний майданчик суперника і з хорошої ударної позиції намагався поцілити в дальній від себе кут воріт, але м’яч по-зрадницьки пролетів повз.

Вирішальною в цій зустрічі виявилася стартова 15-хвилинка другого тайму. Протягом 8 хвилин луганська команда провела три результативні атаки й гарантувала собі позитивний результат. Спочатку відзначився Владислав Кочергін, який вдало зіграв на добиванні після удару Артема Громова та сейва Антона Каніболоцького. Далі своє ім’я в графу «забиті м’ячі» записав Дмитро Іванісеня. Ніким не прикритий 21-й номер «Зорі» завдав точного удару головою після подачі штрафного у виконанні Владлена Юрченка. А третій гол у ворота «Минаю» влетів від Олександра Гладкого, який вдало замкнув простріл Владислава Кочергіна.

Наприкінці поєдинку закарпатці намагалися забити бодай гол престижу, однак їм забракло точності. М’ячі після дальніх пострілів Андрія Ткачука та Кирила Меліченка пролетіли повз ворота.

Осічкою минайців скористався «Інгулець», котрий в 11-му турі здобув дебютну перемогу і випередив нашу команду. Тепер закарпатський ФК знаходиться на 11-й сходинці турнірної таблиці.

Наступний поєдинок в УПЛ колектив Василя Кобіна зіграє в суботу, 5 грудня. На виїзді минайці протистоятимуть чинному чемпіону України – донецькому «Шахтарю». А перед цим буде вояж на Кіровоградщину, де в рамках 1/8 фіналу Кубка України головна футбольна команда Закарпаття зустрінеться з «Олександрією» (гра відбудеться 2-го грудня).