29664
13:28 14.012021

Закарпатка Аннамарі Данча змагалася на етапах Кубка світу зі сноубордингу

Спорт 2961

У першій половині січня відбулися два етапи Кубка світу зі сноубордингу. Своє представництво на престижних змаганнях мало й Закарпаття.

9 січня найсильніші сноубордисти та сноубордистки світу зібралися у швейцарському Скуолі, аби визначити кращих у дисципліні «паралельний слалом-гігант».

Відома ужгородська сноубордистка Аннамарі Данча на звітних змаганнях зайняла 28 місце. ЇЇ партнерки по збірній України – Віта Боднарук та Олександра Мальованна – фінішували на 39 та 44 місцях відповідно. А в змаганнях серед чоловіків українські сноубордисти Михайло Харук та Василь Кашелюк опинилися за межами топ-50. Михайло завершив виступи на 53-й сходинці, а Василь – на 54-й.

Після завершення змагань спортсмени відправилися до австрійського Бад-Гастайну, де 12–13 січня відбувся четверий етап Кубка світу.

У паралельному слаломі закарпатка Аннамарі Данча посіла 17 місце. Зовсім трохи не вистачило нашій спортсменці, аби потрапити до фінального етапу змагань.

Щодо інших українських дівчат, то Віта Боднарук завершила змагання на 31-й позиції, а Олександра Мальованна – на 35-й. Серед чоловіків Василь Кашелюк продемонстрував 55-й результат, а Михайло Харук – 57-й.

Також на цьому етапі Кубка світу відбулися змішані команді змагання у дисципліні «паралельний слалом». Аннамарі Данча разом з Михайлом Харуком зайняли 16 місце.

Олег МИКИТА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне