https://rx.ua
30108
12:26 17.022021

Гравець ФК «Минай» Антон Шиндер: «З «Олександрією» віддамо всі сили на полі»

Спорт 397

Автор поки єдиного голу закарпатської команди в 2021-му році нападник ФК «Минай» Антон Шиндер розповів клубній пресслужбі про те, чому попередню гру варто швидше забути та за яких умов можна здобути очки у Олександрії в наступному турі.

Ось що він розповів:

«Треба гру зі «Львовом» забути. Там були хороші моменти, погані моменти. Так, ми програли, але багато атакували. Не пощастило – там то стійка, то поперечина. Допустили індивідуальні помилки, через них нам забили і ми програли.

З «Олександрією» завжди грати важко. Тим більше на їх полі. Це дуже сильна, мобільна, фізично готова команда. Нам треба у цих компонентах їм не програти. Якщо будемо готові морально та психологічно і якщо віддамо всі сили, тоді зможемо здобути там очки.

Коли ми грали у них в гостях на Кубок, тоді у нас був «англійський» тиждень: грали в суботу-середу-суботу. Це десь сказалося і ми програли 0:3. Але зараз ми віддамо всі сили на полі. І на цю гру і на наступну, тому що нам нема куди діватися вже, втрачати очки не можна.

Не рахую кількість своїх забитих голів. Десь 35, здається вже є, забитих в УПЛ. Доведеться перерахувати. Хочеться в кожній грі забивати, допомагати команді. Як не виходить забити, то віддати пас. Від гри до гри намагаюся чим більше принести користі команді. Так, забивав вже «Олександрії», тому спробую зробити це ще раз».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне