30176
09:07 23.022021

Юні ужгородські дзюдоїсти виступили на турнірі у Львівській області

Спорт 2912

У суботу, 20 лютого, невелика команда дзюдоїстів Ужгородської ДЮСШ №1 вирушила на відкритий чемпіонат Львівської області з дзюдо серед кадетів до 18 років (2004-2006).

На змагання приїхали представники 8 областей: Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської та Закарпатської.

Всього зібралося близько 200 спортсменів.

У ваговій категорії до 55 кг Камінський Андрій провів п’ять сутичок, чотири з яких виграв.

У завзятому фіналі, який закінчився в додатковий час, перемогу здобув господар змагань – борець зі Львова.

У ваговій категорії до 66 кг боролися двоє спортсменів школи: Субота Іван відборовся 4 сутички, дві з них виграв, на жаль до медалі не дотягнув – 7 місце; Клочок Олександр в першому колі поступився спортсмену з Луцька, хоча показав гідну боротьбу.

У вазі до 73 кг Тимошкин Артур також не зміг пройти перше коло змагань.

В результаті одна срібна медаль і сьоме місце.

На другий день проходив навчально-тренувальний збір, на якому хлопці відборолись по 10 сутичок з борцями з різних міст і клубів