30348
17:45 9.032021

Ужгородські спортсмени здобули 10 медалей на міжнародних і всеукраїнських змаганнях із джиу-джитсу

Спорт 6390

8 золотих і 2 срібні медалі здобули семеро ужгородських спортсменів минулими вихідними на міжнародних і всеукраїнських змаганнях із джиу-джитсу в Києві.

Зокрема, у суботу, 6 березня, в столиці відбувся міжнародний турнір із бразильського джиу-джитсу «AJP Ukraine», де змагалися команди з 15 країн. Два «золота» вибороли представники ужгородського спортивного клубу «Фанат» Володимир Бобров і Павло Сігеті, «срібло» здобув Сергій Митричко.

Наступного дня, 7 березня, спортсмени випробовували сили на першому етапі чемпіонату України з бразильського джиу-джитсу UNC 2021. Відповідно до особливостей цього виду спорту, учасники змагалися в “поясах”: Володимир Бобров — у пурпурових, Павло Сігеті — в синіх, усі інші — в білих. За результатами змагань у своїх вагових категоріях «золото» здобули ужгородці Володимир Бобров Артем Коноваленко, Павло Сігеті та Олексій Слободянюк— у своїй ваговій категорії та в «абсолютній» (серед кращих у вагових); «срібло» — в Артема Нежура.

Другий етап змагань відбудеться вже у квітні в Харкові.