30670
14:53 12.042021

«Минай» знову останній

Спорт 2135

Серія безвиграшних матчів закарпатської команди триває. Ось уже в п’яти поєдинках минайці не можуть здобути звитягу. Були сподівання, що невтішна серія перерветься під час зустрічі з одним із аутсайдерів Прем’єр-ліги, однак і той матч представники Срібної землі програли.

10–11 квітня на футбольних полях України проходили ігри 21-го туру УПЛ сезону 2020/21. Увага закарпатських уболівальників була прикута до Львова, де в неділю відбулася битва аутсайдерів: місцевий «Рух» приймав «Минай».

Першу половину зустрічі команди провели, як то кажуть, без воріт. Жодного небезпечного моменту створено не було. А от після перерви футболісти дещо активізувалася й почали з’являтися гольові моменти.

Уже в дебюті другої 45-хвилинки господарі відправили м’яч у сітку воріт гостей, та зарахований цей гол не був, оскільки гравець «Руху» знаходився в офсайді. Через чотири хвилини забити могли минайці, проте Олександр Бандура нівелював гостроту біля власних воріт. Спочатку кіпер «Руху» відбив удар Анатолія Нурієва зі штрафного, а згодом узяв м’яч після удару головою у виконанні Антона Шиндера.

На 59-й хв. момент для взяття воріт виник у Данііла Кондракова, та 19-й номер «Руху» пробив мимо воріт. Не бракувало влучності Андрію Кухаруку, який на 66-й хв. ефектним ударом з-за меж карного майданчика ввігнав м’яч у сітку воріт (1:0). За кілька хвилин Мілош Стаменкович міг подвоїти перевагу своєї команди, та головою захисник пробив повз ворота.

На 80-й хв. гості мали шанс відігратися: Рустам Ахмедзаде опинився на ударній позиції, але м’яч після його пострілу пролетів біля стійки.

А на 83-й хв. питання щодо переможця цієї зустрічі було закрито. Тарас Саків не за правилами зупинив Богдана Бойчука, і Катерина Монзуль призначила пенальті, яке в підсумку реалізував Данііл Кондраков (2:0).

Фінального штурму від минайців не вийшло. У кінцівці матчу запам’яталося хіба що вилучення дебютанта Сіака Баґайоко.

Перемога над «Минаєм» дозволила команді Івана Федика покинути останню сходинку. Тепер на дні турнірної таблиці перебуває «Минай».

У наступному турі закарпатський ФК зіграє з чернігівською «Десною». Поєдинок відбудеться 17 квітня на ужгородському стадіоні «Авангард» (стартовий свисток пролунає о 14.00).

«Рух» (Львів) – «Минай» – 2:0 (0:0)

Голи: Андрій Кухарук 66, Данііл Кондраков 83 (пен.).

«Рух»: Олександр Бандура, Роман Гагун, Максим Білий, Мілош Стаменкович, Мар’ян Мисик, Ярослав Мартинюк, Валерій Федорчук, Андрій Кухарук (Роман Карасюк 86), Богдан Бойчук, Данііл Кондраков (Остап Притула 92), Андрій Борячук (Юрій Климчук 46).

Головний тренер – Іван Федик.

«Минай»: Андрій Попович, Денис Кожанов (Артем Мілевський 78), Олександр Петрусенко, Василь Пиняшко (Рустам Ахмедзаде 62), Андрій Ткачук, Антон Шиндер (Угочукву Огбонная 78), Максим Лопирьонок (Сіака Баґайоко 23), Анатолій Нурієв, Шеммі Маємбе, Тарас Саків, Міслав Матіч.

Головний тренер – Микола Цимбал.

З нагоди національного свята Товариство угорської культури Закарпаття організувало в Берегові прем’єрний показ фільму
17:05
Фінал ІІ (міського) етапу футзальних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Ужгороді
16:39
«Чути дітей»: у Скансені відкрили виставку дитячих історій про життя під час війни