30998
12:29 6.052021

Закарпатські гандболісти вилетіли з Кубка України

Спорт 3204

Вчора, 5 травня, у Києві відбулася повторна гра 1/4 фіналу Кубка України з гандболу серед чоловічих команд сезону 2020/21 між столичним «ЦСКА-ШВСМ» та ужгородськими «Карпатами».

Перший поєдинок між лідером Вищої ліги та шостою командою Суперліги відбувався в Ужгороді. 28 квітня на своєму майданчику колектив Віталія Уманця зазнав поразки з рахунком 31:36.

На жаль, у матчі-відповіді, котрий відбувся 5 травня, кияни підтвердили свій високий статус і вдруге здобули перемогу. Якщо перша половина зустрічі проходила за доволі рівної гри (на перерву команди пішли за рахунку 15:13), то в другому таймі «ЦСКА-ШВСМ» відчутно додав і збільшив свою перевагу до 11-ти м’ячів (34:23).

Результативними кидками у складі ужгородського ГК відзначилися Ярослав Котюк (7), Олександр Місяйло (5), Дмитро Яковець (3), Нікіта Соколівський (2), Денис Барутенко (1), Владислав Бовкун (1), Нікіта Семідоцький (1), Станіслав Кириленко (1), Владислав Брензович (1) та Олександр Польогкий (1).

Отож загальний рахунок двоматчевого протистояння 70:54 на користь «ЦСКА-ШВСМ». Саме столична команда стала останнім учасником Фіналу чотирьох Кубка України з гандболу сезону 2020/21. Ще раніше до цієї стадії змагань пробилися «Мотор» (Запоріжжя), «Донбас» (Донецька обл.) та «Мотор-Політехніка» (Запоріжжя). Зазначимо, що вирішальні поєдинки відбуватимуться 17–18 травня у Запоріжжі.