31407
11:01 27.052021

Закарпатці вибороли 11 медалей на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА

Спорт 4600

Минулого вікенду в Одесі відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів. Загалом участь у змаганнях взяли близько 700 спортсменів з різних куточків України.

Закарпатська область була представлена 35 спортсменами з трьох клубів: «Godynets dojo» – тренер Михайло Годинець, «Тінаї» – тренер Микола Братасюк та СК «DFC» – тренер Олександр Дорогін.

Переможцями чемпіонату стали троє наших спортсменів, а саме: Денис Богачов, Лев Кришталь та Олександра Кичак. «Срібло» зуміли вибороти В’ячеслав Єрьомін, Варвара Огородник, Олександра Попович та Олександра Сивч. А бронзовими призерами престижних змагань стали Єгор Миронов, Данило Елагін, Яна Романюк і Надія Росак.