31508
17:15 2.062021

В Ужгороді відбувся Всеукраїнський відкритий чемпіонат Закарпатської області з Кіокушин БуДо карате

Спорт 3241

У неділю, 30 травня, у СК «Юність» відбувся 3-й Всеукраїнський відкритий чемпіонат Закарпатської області з Кіокушин БуДо карате.

На турнірі змагалися більше 200 спортсменів із 6 областей України: Херсонської, Полтавської, Дніпропетровської, Черкаської, Тернопільської та каратисти з Ужгорода та Мукачева. Організатор чемпіонату – Закарпатська обласна федерація Кіокушин БуДо Карате.

Поєдинки проходили для хлопців та дівчат віком від 8 до 17 років у розділах «куміте» і «ката».

На татамі змагалися спортсмени дуже високого рівня – неодноразові переможці чемпіонатів України та Європи, що значно ускладнювало конкуренцію за призові місця.

Головний суддя змагань та президент Закарпатської обласної федерації Кіокушин БуДо Карате Ігор Шандра зазначив:

«Цей чемпіонат в Ужгороді ми проводимо вже втретє і хочу сказати, що рівень учасників надзвичайно високий, адже до нас приїхало чимало титулованих спортсменів, членів збірної команди України, деяким з яких довелося подолати більше 1000 кілометрів, щоб бути сьогодні тут. Також дуже вдячний місцевим клубам та клубам з міста Мукачева, які вже традиційно підтримують наші змагання. Учасникам із Закарпаття було досить важко, але водночас цікаво конкурувати з гостями, адже це спонукає до росту майстерності всіх спортсменів. Дуже радий, що подібними турнірами ми підвищуємо рівень карате в нашому краї та в Україні в загалом».

У підсумку напруженої боротьби та видовищних поєдинків перше командне місце посіла збірна команда Херсонської області, срібло чималими зусиллями вдалося залишити вдома на Закарпатті, а бронзу отримали представники Дніпропетровської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне