31712
17:11 15.062021

На Ужгородщині облаштували сучасний спортивний майданчик, планується перший турнір

Спорт 1688

Нещодавно завершилися роботи з монтування та встановлення нового багатофункціонального спортивного майданчика “Ужанський” у с. Оноківці.

У рамках відкриття, спортсмени клубу “Воркаут UA” “прокачали” об’єкт, демонструючи присутнім, чого можна досягти, тренуючись на спортмайданчику.

28 червня оноківський спортмайданчик “Ужанський” вперше стане центром масштабних змагань. До обіду тут пройде турнір із армреслінгу “Ужанський здоровань”.

Ініціативу оживити спортивне життя Ужгородщини підтримав Богдан Лехман (Воловець), президент Федерації армспорту в Закарпатській області, чемпіон України, майстер спорту. Очікуються спортсмени з усієї України, а також два чемпіони світу, які зійдуться у двобої з армфайту за першість — Сергій Калініченко та Ігор Посека.

Після обіду, всі охочі зможуть позмагатися за Кубок Ужгородщини з воркауту “Ужанський здоровань”.

Вікових обмежень немає. Серед завдань – підтягування, віджимання на брусах та інші. Судді оцінюватимуть якість виконання.

Переможець змагань із воркауту у категорії “професійні спортсмени” отримає від організаторів 5000 грн., срібний призер — 2500 грн., володар бронзової нагороди — 1500 грн. У категорії “амотори” передбачені наступні нагороди: І місце — 1500 грн., ІІ місце — 1000 грн., ІІІ місце — 500 грн.

Участь у турнірі можуть взяти всі охочі, вона є безкоштовною. Діє попередня реєстрація за тел.: 050-171-00-88. Місце зустрічі — спортмайданчик “Ужанський”, с. Оноківці, 28 червня.

Про це інформує Ужгородський пресклуб.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне